1 ml III»::: \l*g) almere landmeetkundig tekenaar (m/v) riHI Wmm Technische Hogeschool Delft wetenschappelijk medewerker Bij de Vakgroep Toegepaste en Planologi sche Geodesie van de Afdeling der Geodesie kan worden geplaatst een (g.i.) m/v 0.7 dagtaak voor de fotogrammetrie, die in teamverband zal moeten meewerken aan fotogrammetrische re- searchprojecten. Tevens zal hij/zij studenten moeten assisteren bij praktika en afstudeer werk. Nederlands snelst groeiende stad Almere, wordt in 1984 gemeente. Er komen maximaal 250.000 inwoners, maar nu al zijn er alle voorzieningen. Bij de rechtsvoorganger van de gemeente, het openbaar lichaam Zuidelijke IJsselmeerpolders, is plaats voor een bij de afdeling landmeten en kartografie van de directie stadsontwikkeling, volkshuisvesting en ge meentewerken. Zowel pas afgestudeerde ingenieurs als de genen met enige jaren ervaring komen voor deze functie in aanmerking. Functie-informatie: De aan te stellen functionaris zal worden belast met alle voorkomende landmeetkundige taken en karto- grafische werkzaamheden. Inlichtingen onder meer over de indeling van de dagtaak bij prof. dr. ir. G. H. Ligterink, telefoon 015-782577. Aanstelling en bezoldiging volgens Rijksregeling zal geschieden in het rangenstelsel der weten schappelijke medewerkers. Directe opneming in welvaartsvast pensioenfonds. Functie-eisen: MTS-landmeten of vakdiploma's NLF, LOI, PBNA. Ervaring in landmeetkundig tekenwerk en/of kartografische werkzaamheden is gewenst. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring maxi maal f 2.920, bruto per maand. Informaties worden gaarne verstrekt door de heer E. Scheltes, telefoon 03240-99522. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositierege lingen zijn van toepassing. Goede huisvestingsmogelijkheden in huur en koop zijn aanwezig. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Centrale Personeelsdienst, Julia- nalaan 134, 2628 BL te Delft, onder vermelding van nr. GE 8105 in de rechterbovenhoek van de brief. Sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer A/80, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de landdrost van het openbaar lichaam Zuidelijke IJsselmeerpolders, Postbus 200, 1300 AE Almere. NGT GEODESIA 81 433

(NGT) Geodesia | 1981 | | pagina 27