de provincie groningen |S!ii;i; Technische Hogeschool Delft hoger landmeetkundige (m/v) landmeetkundig medewerker/ster vraagt uw aandacht voor: Bij de vakgroep Mathematische en Fysische Geodesie van de Afdeling der Geodesie kan worden geplaatst een Taak: - het geven van onderwijs/instruktie in de land meetkunde aan studenten geodesie, civiele techniek en mijnbouwkunde en verzorging van het astronomisch praktikum; - het verrichten van onderzoek met betrekking tot landmeetkundig instrumentarium en het doen van specialistische metingen; - het houden van toezicht op het beheer van het bij onderwijs en onderzoek gebruikte landmeetkundig instrumentarium. Vereist: diploma HTS-Landmeetkunde of ge lijkwaardig. Inlichtingen: bij prof. ir. J. E. Alberda, tel. 015- 782558 of ing. J. B. Ebbinge, tel. 015-782573. Salariëring: volgens Rijksregeling, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring (maximaal te bereiken salaris 3.551,- bruto per maand). Di- rekte opneming in welvaartsvast pensioenfonds. Sollicitaties: te richten aan het Hoofd van de Centrale Personeelsdienst, Julianalaan 134 2628 BL Delft, onder vermelding van nr. GE 8101 in de rechterbovenhoek van de brief. Het bureau landmeten, dat deel uitmaakt van de afde ling wegen en dijken van de provinciale waterstaat, is belast met het uitvoeren van meet-, reken-, teken- en reprowerkzaamheden ten behoeve van afdelingen van deze dienst. Bij dit bureau, dat 19 personeelsleden telt, bestaat plaatsingsmogelijkheid voor een De functie omvat in hoofdlijnen: - het geven van leiding aan de binnendienst; - het optreden als plaatsvervangend bureauhoofd; - het verder ontwikkelen van de automatisering bij het bureau. Gevraagd wordt: - diploma HTS-landmeetkunde of een gelijkwaardige opleiding; - ervaring in moderne meet- en rekentechnieken; - kennis van landmeetkundige automatiseringssyste men; - bij voorkeur enige jaren ervaring bij het kadaster; - goede contactuele eigenschappen en redactionele vaardigheid; - organisatorische en leidinggevende kwaliteiten. Salariëring, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tot maximaal 5496,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. In het kader van het streven het aantal vrouwen in mid delbare en hogere functies te vergroten wordt aan vrouwen die aan de gestelde eisen voldoen uitdruk kelijk verzocht te solliciteren. Nadere inlichtingen omtrent deze functie kunnen wor den verkregen bij het hoofd van het bureau, de heer T. Meijer, telefoonnummer 050 - 164717. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie onder vermelding van vac.nr. W 364 (in linkerbovenhoek van brief en envelop) binnen 2 weken te zenden aan de directeur-hoofdingenieur van de provinciale water staat, postbus 620, 9700 AP Groningen. 434 NGT GEODESIA 81

(NGT) Geodesia | 1981 | | pagina 28