AFDELINGSCHEF LANDMETEN De gemeente Apeldoorn beslaat een oppervlakte van 34.000 ha en telt ruim 140.000 inwoners. De dienst Gemeentewerken bestaat uit zes hoofdafdelingen, te weten: - directie secretariaat; - administratie; - grondbeheer; - bouwkunde en volkshuisvesting; - weg- en water bouw; - bouw- en woningtoezicht. Het totale personeelsbestand is thans 420 medewerkers. Sollicitaties onder nr. 2778 kunnen worden gericht aan de directeur van de Dienst Personeel en Organisatie, Stadskantoor, Postbus 9033, 7300 ES Apeldoorn. gemeente apeldoorn Bij de afdeling Landmeetkunde zal binnen afzienbare tijd een vacature ontstaan voor deze functie, wegens pensionering van de huidige chef. De afdeling Landmeetkunde maakt deel uit van de hoofdafdeling Weg- en Waterbouw en is opgebouwd uit de sectoren: - techniek, t.w.: buitendienst, tekenzaal, reproduktie en grondonderzoek; - rekenbureau en automatisering; - administratie en gemeentekadaster. De afdeling telt 50 medewerkers en is uitgegroeid tot een modern uitgeruste afdeling, met beschikking over elektronische meet-, reken- en tekenapparatuur en ap paratuur voor reproduktie en fotografie. Het werkgebied omvat tevens enige gemeenten in de regio Oost-Veluwe. Er wordt contact gezocht met kandidaten, die menen na een inwerkperiode, in aanmerking te komen voor de vervulling van deze vacature. In de aanvang zal het zwaartepunt van de functie liggen op: - leidinggeven aan de sector techniek; - in samenwerking met de huidige chef ontwikkelen van de bedrijfsbureaufunctie; - invoeren van nieuwe werkmethoden; - opstellen van een personeelsplan. Functie-eisen Met betrekking tot het vereiste opleidingsniveau kan worden gesteld dat voor een goede vervulling van deze functie zowel gegadigden met een academische oplei ding als een hogere beroepsopleiding, beiden richting landmeetkunde, in aanmerking komen. Daarnaast dient te worden beschikt over een ruime ervaring op technisch en managementgebied. Selectieprocedure Bij de selectieprocedure zullen enkele medewerkers van de afdeling worden betrokken. Een psychologisch on derzoek vormt een onderdeel van de selectieprocedure. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring zal aanstelling ge schieden in één der ingenieursrangen dan wel tech nisch hoofdambtenarenrangen tot een maximum sala ris van f 5.496,— per maand; bij opvolging van de af delingschef is een maximum salaris van f 6.352,— be reikbaar. Inlichtingen Inlichtingen omtrent de functie kunnen worden inge wonnen bij de chef van de afdeling, de heer ing. P. J. Ashouwer, telefoon 055-771122, toestel 2682. 26 NGT GEODESIA 82

(NGT) Geodesia | 1982 | | pagina 28