Gemeente Utrecht Vft JV H Ruimtelijke Ordening Ravellaan 96 Openbare Werken Postbus 8200 IW HII Volkshuisvesting 3503 RE Utrecht W Utrecht Tel. 030-919911 De afdeling Landmeten en Kartografie zoekt voor de Rekenkamer De ROVU is een grote technische dienstenstructuur met ongeveer 1200 personeelsleden. De afdeling Landmeten en Kartografie zal organisatorisch en inhoudelijk in de komende jaren sterk veranderen als gevolg van automatisering en taakuitbreiding. Functie-inhoud U voert rekenwerkzaamheden uit ten behoeve van het vervaardigen van matenplans. U berekent en bepaalt mede meetkundige grondslagen. Ook verwerkt en controleert u tachymetrische opnamen (REG ELTA). Dit doet u met behulp van computers. U wordt actief betrokken bij de automatiseringsactiviteiten binnen de afdeling. Functie-eisen H.T.S.-Landmeetkunde. Ervaring in genoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Pioniersmentaliteit, met name voor de verdere automatisering. Salaris U zal afhankelijk van opleiding en ervaring aangesteld worden in een van de technisch ambtenarenrangen. Een uiteindelijke doorloop naar een salarisniveau van f 3.960,- per maand is mogelijk in deze functie. Bijzonderheden Een medisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure Een psychologisch onderzoek kan een mogelijkheid zijn. Bij gelijke geschiktheid van een mannelijke en een vrouwelijke kandidaat geven wij de voorkeur aan een vrouw in deze functie. Inlichtingen Meer informatie over deze functie kunt u krijgen bij de heer A.H.A. Grootvelt, hoofd van de afdeling Landmeten en Kartografie, tel. 030-910353 of 's avonds 03450-6241. Sollicitatie Uw sollicitatie kunt u binnen 15 dagen na plaatsingsdatum van deze advertentie sturen naar het hoofd Personeelszaken van de ROVU, Postbus 8200, 3503 RE Utrecht, onder vermelding van nr. 1225IC op de envelop. rekenaars met h.t.s. - landmeetkunde (m/v) 32 NGT GEODESIA 82

(NGT) Geodesia | 1982 | | pagina 34