Praktische opleiding landmeettechnicus ingenieurs-en architektenburo mabeg-van hasselt b.v. een geodetisch ingenieur Stichting Praktische Opleiding i.L>- Landmeettechnicus van Deysselhove 3 Zoetermeer Secretariaat: OPROEP CURSISTEN VOOR 1982 Deze opleiding zal worden gegeven in de maanden maart tot oktober in Zuid-Holland en in het centrum van Nederland in de vorm van oplei dingsmetingen en productiemetin gen. Alle praktische aspecten van het landmeten en uitzetten worden be handeld, zoals waterpassen, poly- goneren en detailmeten ook met elektro-optische apparatuur. De metingen worden in september afgesloten met een werkweek in Zuid-Limburg. (Dit laatste op basis van vrijwillige deelneming.) De opleiding is erop gericht om de cursist, die meerdere cursusjaren deelneemt, voldoende praktische ervaring en kennis mee te geven, zodat het NLF examen voor land meettechnicus afgelegd kan wor den. De z.g.n. productiemetingen wor den beloond, de opleidingsmetingen geschieden zonder wederzijdse kos ten; wel worden steeds de reis kosten 2e klas N.S. vergoed. Minimale toelatingseisen voor deze opleiding zijn: CTO, Landmeetkun dige deel I of 2 klassen MTS (w.w. of bouwk.). Inlichtingen en aanmeldingsformulieren aan te vragen bij het secretariaat: TELEFOON 079-21 19 22 raadgevende ingenieurs f j| |j en architekten jji! h: I vasco da gamalaan 29 3526 er utrecht vraagt voor spoedige indiensttreding t.b.v. de afdeling landmeetkunde en kartografie taken: - de leiding van de landmeetkundige werk zaamheden voor de vervaardiging van groot schalige kaarten uit terreinopnamen, foto- grammetrische kaarteringen en bestaande kaarten - een belangrijke inbreng in de verdere ontwik keling van de automatisering voor de groot schalige kaartvervaardiging in samenwerking met de afdeling geautomatiseerde kartografie - het ontwerpen van matenplannen en uitzet- tekeningen - kwaliteitsbewaking van meetuitkomsten eisen: - voltooide opleiding geodesie aan een tech nische hogeschool - ervaring op het gebied van automatisering en informatica - goede kontaktuele eigenschappen - de juiste instelling om nieuwe werkmethoden aan te durven nadere technische inlichtingen te verkrijgen via nummer 030-887171 bij ir. m.j. straus salariëring overeenkomstig leeftijd en kennis opname in pensioenfonds mogelijk sollicitaties, vergezeld van uitvoerige gegevens, referenties enz. te richten aan de afdeling per soneelszaken. 66 NGT GEODESIA 82

(NGT) Geodesia | 1982 | | pagina 30