de rijksoverheid vraagt specialist (mnl./vri.) vac.nr. 2-4018/0998 bodemstatistiek Centraal Bureau voor de Statistiek. Hoofdafdeling Landbouwstatistieken. De Hoofdafdeling stelt statistieken samen over de landbouw en het natuurlijk milieu. De afdeling Bodem stelt statistieken samen, die betrekking hebben op het bodem- gebruik, de samenstelling van het bosareaal, alsmede op verpachtingen en eigendoms overdrachten van landbouwgronden. Ten behoeve van de bodemstatistiek wordt op topografische kaarten het bodemgebruik aangegeven. Deze bodemgebruiksgegevens worden met behulp van planimeters omgezet tot cijfermatige overzichten. Functie-informatie: assisteren bij voorbereiding en begeleiding van het bodemgebruiks onderzoek; controleren en corrigeren van ingezonden bodemgebruikskaarten, onder houden van contacten met berichtgevers hierover en zonodig verrichten van terrein verkenningen; controleren van computeruitkomsten en assisteren bij opzet of wijziging van bewerkingsinstructies, computeropdrachten e.d.; assisteren bij samenstelling van publikaties en verstrekken van inlichtingen over onderzoeksresultaten. Vereist: VWO met wiskunde of een hiermee vergelijkbare opleiding; aantoonbare belangstelling voor landmeetkunde en kartografie; rijbewijs BE. Kennis van het gebruik van luchtfoto's en automatiseringsvraagstukken strekt tot aanbeveling. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 3065,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Bovengenoemd salaris is in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 7,5% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, inzenden voor 8 maart 1982 aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het CBS toe gezonden. NGT GEODESIA 82 67

(NGT) Geodesia | 1982 | | pagina 31