Ministerie van Defensie Ministerie van Defensie (staf)medewerker bureau kaartering medewerker (mnl./vrl.) 15e; Bij de Dienst der Hydrografie, bureau Kaartering vaceert de functie van (mnl./vrl.) Het bureau kaartering verzorgt de vervaardiging van alle door de Dienst der Hydrografie uit te geven publicaties in kaartvorm (zeekaarten, kaarten voor zeil- en motorjachten, bijzondere kaarten). Het is verantwoordelijk voor het ontwerpen, compileren en vervaardigen van (het reproductie materiaal van) nieuwe kaarten en het up-to-date brengen van het reproductie materiaal van bestaande kaarten. Functie-informatie: het (zelfstandig) medewerken en assisteren op alle vlakken van het kaarteringsgebied. Vereist: VWO, KIM-opleiding c.q. stuurman GHV; praktijkervaring in Hydrografische en cartografische werkzaamheden, dan wel bereid deze door middel van cursussen op te doen; goede kennis van de Engelse taal; ervaring met computers strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 5008,- bruto per maand. De vakantie-uitkering is 7,5% per jaar. Het aantal vakantiedagen bedraagt minimaal 22 dienstdagen per kalenderjaar. Sollicitaties inzenden voor 5 april 1982 en richten aan het Hoofd van de afdeling Burgerpersoneelszaken Koninklijke Marine, Postbus 20702, 2500 ES 's-Gravenhage. Bij de Dienst der Hydrografie, bureau Beschrijvingen vaceert de functie van Het bureau beschrijvingen verzorgt aanvullende informatie op de zeekaarten (in de vorm van boekwerken), het bijhouden van het wrakkenregister, alsmede de berichtgeving t.b.v. het bijhouden der zeekaarten. Functie-informatie: de werkzaamheden bestaan uit het up-to-date houden van deze publicaties en het voorbereiden van nieuwe uitgaven. Vereist: stuurman GHV met praktijkervaring (MSIII); goede kennis van de Engelse taal. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 3658,- bruto per maand. De vakantie-uitkering is 7,5% per jaar. Het aantal vakantiedagen bedraagt 22 dienstdagen per kalenderjaar. Sollicitaties inzenden voor 5 april 1982 en richten aan het Hoofd van de afdeling Burgerpersoneelszaken Koninklijke Marine, Postbus 20702, 2500 ES 's-Gravenhage. NGT GEODESIA 82

(NGT) Geodesia | 1982 | | pagina 27