een toekomstig afdelingshoofd im/»i een medewerker grondbedrijfzakenim/»i GEMEENTE BEVERWIJK In verband met de pensionering binnen enkele jaren van huidige afdelings hoofd en van een medewerker van het Grondbedrijf, worden reeds nu voor de afdeling GRONDBEDRIJF - LANDMETEN van de dienst Openbare Werken gevraagd Algemene informatie: De gemeente Beverwijk telt ruim 35.000 inwoners en vervult een centrum- funktie in Midden-Kennemerland. Momenteel staat de stadsvernieuwing in het brandpunt van de belangstelling. Daarnaast zijn plannen in voorbereiding voor uitbreiding met een woonwijk met enkele duizenden woningen en wordt gewerkt aan de afronding van een aantal bestemmingsplannen. De afdeling bestaat uit 8 medewerkers, van wie 4 voor grondbedrijfzaken. De administratie van het grondbedrijf is ondergebracht bij de afdeling Boekhouding van de dienst. Funktie-informatieDe beide funkties omvatten de volgende taken 1verwerving van onroerend goed; 2. uitgifte bouwterreinen en verkoop onroerend goed; 3. beheer eigendommen grondbedrijf; 4. samenstellen en beoordelen grondexploitaties; 5. ontwikkelen en uitvoeren automatiseringsactiviteiten voor grondbedrijf en landmeten; 6. overleg over en behandeling subsidie-aanvragen; 7. opstellen adviezen en inzicht in de financiële, economische en juridische aspecten grondbedrijf; 8. landmeetkundige werkzaamheden (t.b.v. vervaardiging en bijhouding basis kaartmateriaal). Het toekomstig hoofd moet beschikken over enige gespecialiseerde kennis van en/of ervaring in vorengenoemde taken. De andere medewerker moet gespecialiseerde kennis hebben van enkele taken, doch vooral van de taken 4, 5 en 6. Een definitief takenpakket wordt na de selectieprocedure vastgesteld. Bij de selectie worden medewerkers van de afdeling betrokken. Funktie-eisenAfdelingshoofd: opleiding op HBO-of academisch niveau, goede kontaktuele en leidinggevende kwaliteiten; leeftijd tussen 35 en 45 jaar. Medewerker: - makelaarsdiploma NFM of cursus grondverwerving PBNA of MEAO-diploma; ervaring met grondbedrijfzaken; leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Geboden wordt: een salaris tot max. f 5.318,— per maand (afdelingshoofd) respectievelijk tot max. f 3.863, per maand (medewerker); de bij gemeenten gebruikelijke rechtspositieregelingen. Informaties kunnen worden ingewonnen bij de directeur van de dienst of het huidige afdelingshoofd (tel. 02510-42044). Het gemeentelijk beleid is erop gericht het aantal vrouwen in gemeentedienst te vergroten. Indien zij aan de gestelde eisen voldoen, wordt hun uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De funktie van medewerker kan ook in deeltijd worden verricht. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie vóór 1 mei 1982 in te zenden aan burgemeester en wet houders, postbus 450, 1940 AL Beverwijk, met vermelding van vakaturenr. 82-07 in de linkerbovenhoek van de brief en met duidelijke vermelding naar welke funktie de voorkeur uitgaat. NGT GEODESIA 82 141

(NGT) Geodesia | 1982 | | pagina 27