GEMEENTE LEIDSCHENDAM a. een civieltechnisch medewerker b. een landmeetkundig medewerker Informatie functie a: Informatie functie b: Bij de civieltechnische afdeling van de dienst Gemeentewerken kunnen worden geplaatst: Taken: Het voorbereiden en besteksgereedmaken van civieltechnische werken en van werkzaamheden m.b.t. bestemmingsplannen, het maken van kostenramingen en het opstellen van rapporten en adviezen. EisenVereist is het bezit van het diploma HTS afdeling weg- en water bouwkunde. Redactionele vaardigheid en ervaring in de voor melde werkzaamheden strekken tot aanbeveling. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring zal de aanstelling geschieden in de rang van technisch ambtenaar C of B op een salaris liggend tussen f 2591,— en f 3327,— per maand. De bij de gemeenten gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Taken: Het voorbereiden en uitwerken van situatie- en hoogtemetingen en matenplannen, het uitzetten van zowel bouwkundige- als weg- en waterbouwkundige werken en het uitvoeren van land meetkundige berekeningen. Betrokkene moet bereid zijn in voorkomende gevallen tevens werkzamheden van civieltech nische aard te verrichten. EisenVereist is het bezit van het diploma HTS afdeling landmeetkunde en ruime ervaring in genoemde werkzaamheden. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring zal de aanstelling geschieden in de rang van technisch ambtenaar B of A op een salaris liggend tussen f 2880,— en f 3863, De bij de gemeenten gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Inlichtingen omtrent beide functies kunnen worden ingewonnen bij de heer G. Groen, tel. 070- 209350, toestel 303. Sollicitaties kunnen tot 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan burgemeester en wethouders van Leidschendam, postbus 424, 2260 AK Leidschendam. 176 NGT GEODESIA 82

(NGT) Geodesia | 1982 | | pagina 26