HASKONING bv GEODETISCH INGENIEUR Ingenieurs- en Architectenbureau van Hasselt en de Koning Nijmegen Haskoning is een onafhankelijk adviesbureau van ca. 380 ingenieurs, architecten, technici en administratieve medewerkers. Het bureau is onderverdeeld in diverse vakgroepen, waaronder de vakgroep infrastructuur. De werkzaamheden van deze vakgroep richten zich op civieltechnische begeleiding van bestem mingsplannen, ontwerp en uitvoering van rioleringsstelsels, aanleg van wegen, bruggen en viaducten, het traceren van leidingen, landmeten en kartering, het ontwikkelen van beheerssystemen. Voor deze vakgroep zoeken wij een met opleiding TH-geodesie en enkele jaren ervaring met computergebruik. Zijn/haar voornaamste taken zullen zijn: - het verder ontwikkelen van programmatuur ten behoeve van landmeetkundige werkzaamheden. Hij/zij zal dit doen in nauwe relatie tot het bij Haskoning in gebruik zijnde Computer Vision Interactive Graphic System, en zal daartoe contacten onderhouden met het computercentrum van Haskoning. - de totale begeleiding bij de uitvoering van opdrachten op het gebied van kartering en leidingregistratie. Verder zal hij/zij worden betrokken bij contacten met opdrachtgevers. Wij denken voor deze functie aan een jong ingenieur die zich zeer betrokken voelt bij automatisering en zich hier verder in wil ontwikkelen. Hij/zij moet het aantrekkelijk vinden zelfstandig deze functie te ontwikkelen in goede samenwerking met andere collega's. In verband met een efficiënte totstandkoming van de opdrachten zal een beroep worden gedaan op zijn/haar organisatorische en leidinggevende kwaliteiten. Procedure: Nadere inlichtingen over de functie kunt U verkrijgen bij Ir J.W.M. van Rossum, tel. 080 - 228015. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae te sturen aan de afdeling personeelszaken t.a.v. mevr. D.R. Godée. Een psychologisch onderzoek en een medische keuring behoren tot de selectieprocedure. ONRI Haskoning bv., Berg en Dalseweg 61, Postbus 151, 6500 AD Nijmegen. La Service Topométrique utilise les appareils les plus modernes. L'article donne une description approfondie des activi- tés, en se basant sur quelques exemples. Activités géodésiques des compagnies privées par ir. G. Jacobs (p. 227). Dans mon discours je donnerai une idéé des activités des compagnies privées hollandaises dans Ie domaine de la géodésie. Je commenqerai avec indication d'une estimation du montant total dépensé en Hollande actuellement pour faire des cartes et pour les moderniser („updating") J'en déduirai quelle partie de ce montant est pour Ie compte des entreprises privées. Après une vue générale de la situation du marché actu- elle,la conférence sera terminée par une vue générale des activités pour lesquelles on requiert des compag nies privées. w S 4 koninklijk sinds 1981 adviseurs in binnen- en buitenland Lid Orde van Raadgevende Ingenieurs 194 NGT GEODESIA82

(NGT) Geodesia | 1982 | | pagina 8