Op Geo-Meetdienst kunt u bouwen. Een belangrijk deel van haar werkzaamheden verricht de Geo-Meetdienstvoor de bouwwereld: situatiemetingen en kaartvervaardiging ter voorbereiding van nieuwe plannen of voor het beheer van uitgevoerde werken; vlakte-waterpassing, opname van dwars- en lengte profielen en peilingen ter berekening van het grondverzet; nauwkeurigheidswaterpassingen ter ver dichting van het peümerkennet en deformatie metingen in verband met eventuele zakkingen; uitzetten van weg- en waterbouwkundige werken: zowel uitzetten en controlemeting van hoofdpunten als ook detailuitzettingen van note ringen en cunets ed; maatvoering in de woningbouw en utili teitsbouw: uitzetten van rooilijnpunten, stramie- nen en palenplannen. De resultaten van de metingen worden, veelal langs geautomatiseerde weg, in kaart ge bracht. Dat alles met de maximale precisie die de Geo-Meetdienst tot een begrip heeft gemaakt Niet alleen m de bouwwereld, maar ook bij het kadaster, de rijksoverheid, provinciale overhe den, lokale overheden en de industrie in binnen en buitenland. Meer weten? Op aanvraag sturen wij u onze uitgebreide brochure. Een persoonlijk gesprek met meteen ter plekke alle gedetailleerde infor matie kan natuurlijk ook Want de Geo-Meet dienst staat graag altijd tot uw dienst Met Dienst verlening op maat Geo-Meetdienst. Meetbaar goed werk. Geo-Meetdienst Bureau voor landmeetkunde Postbus 15, 3750 GA Spakenburg Telefoon: 03499-4284 MEETDIENS.P - - -***»*

(NGT) Geodesia | 1983 | | pagina 43