PROVINCIE ZUID-HOLLAND V v landmeetkundig tekenaar (m/v) intermet b.v. buro voor landmeetkunde Situatiemetingen: Hoogtemetingen: Matenplannen: Uitzetten: Industriemetingen: Tekenen: Berekenen: De provinciale organisatie bestaat uit drie diensten: Griffie, Waterstaat en Planologische Dienst. De Waterstaat telt zeven afdelingen waaronder de afdeling Wegen. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie binnen twee weken na verschijning van dit blad onder vermelding van het vacaturenummer te zenden naar het hoofd afdeling Personeel en Organisatie, Koningskade 1 2596 AA 's-Gravenhage. De provincie Zuid-Holland vraagt voor het landmeetkundig bureau van de afdeling Wegen van de Provinciale Waterstaat een (vac. nr. 82158) De taak van de nieuwe medewerker zal bestaan uit het verrichten van alle landmeet kundig kartografische werkzaamheden zoals het kaarteren, graveren en calqueren van kaarten t.b.v. aanleg, beheer en onderhoud van wegen, vaarwegen, recreatie gebieden enz. Gevraagd wordt: - een landmeetkundige opleiding zoals N.L.F. landmeetkundig tekenaar, MTS land meetkunde of PBNA/LOI landmeetkundig kartograaf; - ervaring in landmeetkundig tekenwerk. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt bij aanstelling maximaal f 3.066,- bruto per maand. Bij een verdere doorgroei in defunctie is t.z.t. een salaris tot f 3.375,- bruto per maand bereikbaar. Desgewenst kunnen nadere inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van boven genoemd bureau (telefoon 070-264111toestel 2525 of 2524). zowel terrestrische- als fotogrammetrische opname van het terrein. dwars- en lengteprofielen, vlaktewaterpassingen, peilingen. het voorbereiden, uitwerken en begeleiden bij de uitvoering. het uitzetten van zowel bouwkundige- als weg- en waterbouwkundige werken, hoogspanningsleidingen, matenplannen etc. deformatiemetingen en meettechnische hulp bij nieuwbouw. het uitwerken van meetgegevens op maatvast materiaal en iedere gewenste schaal. het uitvoeren van alle landmeetkundige berekeningen waarbij gebruik wordt gemaakt van automatische rekenapparatuur. Uitvoerige dokumentatie zenden wij U op verzoek gaarne toe. V po tel Vught, Wolfskamerweg 20 postbus 2070 - 5260 CB Vught telefoon (073) 562250 Roermond, Julianalaan 15 postbus 267 - 6040 AG Roermond telefoon (04750) 29428 62 NGT GEODESIA 83

(NGT) Geodesia | 1983 | | pagina 27