De Geo-Meetdienst meet met vele maten. Maar altijd met precisie. De specialistische werkzaamheden van de Geo-Meetdienst bestaan enerzijds uit het verrich ten van metingen van diverse aard voor uiteen lopende doeleinden en opdrachtgevers. Datkun- nen situatiemetingen zijn, maar ook vlakte-water passingen, lengte- en dwarsprofielopnames, nauwkeurigheids-waterpassingen, peilingen, hoogtemetingen en deformatiemetingen. Daarbij wordt altijd gewerkt met maximale precisie. Anderzijds verwerkt de Geo-Meetdienst de aldus verkregen metingsresultaten, veelal langs geautomatiseerde weg, en brengt deze in kaart. Om precies te zijn: op situatiekaarten, matenplan- nen, basiskaarten, beheerkaarten, hoogtekaarten en straatnaamkaarten. Alle metingen en de verwerking daarvan worden gedaan met behulp van gespecialiseer- demensenende modernste apparatuur en syste men. Hetgeen even goed geldt voor grote, com plexe opdrachten als voor kleine van eenvoudige aard. Waarbij de Geo-Meetdienst haar diensten verleent op maat. Dat kan op basis van vaste, all-in dagtarieven, maar ook tegen een vooraf overeen gekomen bedrag. Per opdracht wordt, in overleg met de opdrachtgever, bekeken welke werk wijze optimale uitvoering kombineert met de laagste kosten. De Geo-Meetdienst werkt al voor het kadas ter, de rijksoverheid, provinciale overheden, de bouwwereld en de industrie in binnen en buiten land, Meer weten? Op aanvraag sturen wij u onze uitgebreide brochure. Een persoonlijk gesprek met meteen ter plekke alle gedetailleerde infor matie kan natuurlijk ook. Want de Geo-Meetdienst staat graag altijd tot uw dienst. Met dienstverle ning op maat. Geo-Meetdienst. Meetbaar goed werk. Geo-Meetdienst Bureau voor landmeetkunde Postbus 15, 3750 GA Spakenburg Telefoon: 03499 - 4284 MFFTDIENSp

(NGT) Geodesia | 1983 | | pagina 38