Jïï) de rijksoverheid vraagt landmeetkunde leidingenregistratie ingenieurs- en adviesbureau medewerkers (mnl./vrl.) chef hoofd A Hoofdkantoor: Dordrecht - tel. 078 - 14 70 53* Afd. landmeten - tel. 078 - 14 58 38 Bijkantoren: Utrecht, Den Haag, Dordrecht De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer hoofddirectie van het Kadaster en de Openbare Registers, directie Landmeetkundige Zaken en Landinrichting, afdeling Fotogrammetrie Gevraagd worden: sectie instrumentele waarneming vac.nr. 3-0188/0998 De Sectie maakt onderdeel uit van het tot de afdeling Fotogrammetrie behorende bureau Fotogrammetrie. Functie-informatie: o.m. leiding geven aan de dagelijkse gang van zaken in de sectie, bestaande uit ca. 16 medewerkers; verrichten van planningswerkzaamheden; instrueren van de medewerkers inzake te volgen werkmethoden; controleren van kwaliteit en kwantiteit van de produktie; verzamelen en verstrekken van gegevens voor kostenanalyses en kostprijscalculaties; onderhouden van werkcontacten met de overige chefs van het bureau Fotogrammetrie; meewerken aan opzet en uitvoering van veranderingsprocessen, speciaal v.w.b. geautomatiseerde gegevensinwinning en -verwerking. Vereist: ten minste diploma HAVO met wis- en natuurkunde; kennis van en ervaring in landmeetkundige technieken; diploma P-5 cursus van het ITC te Enschede c.q. bereidheid deze opleiding te volgen; ervaring in een organisa torische en leidinggevende functie. Salaris: max. f 3841,- per maand. bureau reprografie vac. nr. 3-0189/0998 Functie-informatie: o.m. leiding geven aan het bureau Reprografie, bestaande uit ca. 40 medewerkers verdeeld over de secties Fotografie, Montage-kopie, Microfotografie, Offset en Werkvoorbereiding en Controle; zorg dragen voor planning, coördinatie en kwaliteitsbewaking van de reprografische werkzaamheden; leveren van een bijdrage aan de kostenbewaking van reprografische werkzaamheden; bijhouden en stimuleren van de ontwik kelingen op het gebied van de reproduktietechnieken; deelnemen aan interdisciplinaire werkgroepen; meewerken aan opzet en uitvoering van veranderingsprocessen; onderhouden van in- en externe contacten. Vereist: HBO of een hiermee vergelijkbare combinatie van opleiding en ervaring op genoemd gebied; kennis van (kartografische) reproduktietechnieken; ervaring in een organisatorische en leidinggevende functie. Salaris: max. f 4409.- per maand. Voor beide functies geldt: Standplaats: Apeldoorn. Een psychologisch onderzoek, alsmede een gesprek met medewerkers van de Sectie resp. het Bureau, zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden vóór 6 april 1983. Bovengenoemd (bruto)salaris is in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 7V2% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende Ministerie, de dienst of instelling toegezonden. 98 NGT GEODESIA 83

(NGT) Geodesia | 1983 | | pagina 28