V v V: literatuur landmeetkunde leidingenregistratie V p< intermet b.v. buro voor landmeetkunde ingenieurs- en adviesbureau Situatiemetingen: Hoogtemetingen: Matenplannen: Uitzetten: Industriemetingen: Tekenen: Berekenen: De hieronder vermelde tijdschriften enz. kunnen door de lezers van IMGT Geodesia worden geleend bij ing. H. A. Schok, Vakgroep Landmeetkunde van de Landbouwhoge school, postbus 339, 6700 AH Wageningen. Survey Review 1982-1 Covell, Rüeger, Multiplicity of cyclic errors in electro-optical dis tance meters. Thomas, The six methods of finding North using a suspended gyroscope. Ethrog, Schmutter, Processing and adjust ment of a traverse network. Subramaniam, Weights for geopoten- tial numbers in adjustment computations. 1982-2 Thomas, The six methods of finding North using a suspended gyro scope. Emenike, A simplified approach to accurate EDM instru ment calibration. Ashkenazi, McLintoc, Very long baseline interfe- rometry: An introduction and geometric applications. Pugh, Three- dimensional locational fixation in rapid detail plotting. Rylance, Karyplummet, a vertical reference line. 1982-3 Williams, The Transverse Mercator Projection - simple but accu rate formulae for small computers. Sneddon, A note on the status of self-reducing tacheometers. AchiHi, Baldi, Computation of local anomalies of the vertical's deflection in geodetic networks. 1982-4 Williamson, The cadastral survey requirements of developing coun tries in the Pacific Region with particular reference to Fiji. Angus-Leppan, The height of Mount Everest. Stoughton, Simple algoritms for calculation of scale factors for Transverse Mercator Systems. A Hoofdkantoor: Dordrecht - tel. 078 - 1470 53* Afd. landmeten - tel. 078 - 14 58 38 Bijkantoren: Utrecht, Den Haag, Dordrecht zowel terrestrische- als fotogrammetrische opname van het terrein. dwars- en lengteprofielen, vlaktewaterpassingen, peilingen. het voorbereiden, uitwerken en begeleiden bij de uitvoering. het uitzetten van zowel bouwkundige- als weg- en waterbouwkundige werken, hoogspanningsleidingen, matenplannen etc. deformatiemetingen en meettechnische hulp bij nieuwbouw. het uitwerken van meetgegevens op maatvast materiaal en iedere gewenste schaal. het uitvoeren van alle landmeetkundige berekeningen waarbij gebruik wordt gemaakt van automatische rekenapparatuur. Uitvoerige dokumentatie zenden wij U op verzoek gaarne toe. Vught, Wolfskamerweg 20 postbus 2070 - 5260 CB Vught telefoon (073) 562250 Roermond, Julianalaan 15 postbus 267 - 6040 AG Roermond telefoon (04750) 29428 168 NGT GEODESIA 83

(NGT) Geodesia | 1983 | | pagina 26