Ministerie van Defensie landmeetkunde leidingenregistratie direkteur van de topografische dienst (mnl./vrl.) ingenieurs- en adviesbureau A Hoofdkantoor: Dordrecht - tel. 078 - 14 70 53 Afd. landmeten - tel. 078 - 14 58 38 Bijkantoren: Utrecht, Den Haag, Dordrecht In verband met pensionering van de huidige funktionaris ontstaat per 1 juli 1984 de vakature De Topografische Dienst vervaardigt naast de officiële topografische kaarten van Nederland aanverwante produkten voor militaire en civiele doeleinden. De Dienst telt ca. 200 medewerkers. De direkteur vormt samen met de adjunct-direkteur het direktieteam, dat het beleid en het management voert. Taak: ontwikkelen van beleidsplannen t.b.v. een rationele bedrijfsvoering: leiding geven aan de werkzaamheden van de Dienst; initiëren van nieuwe produktiemethoden en technieken (o.m. door toepassing van automatisering): bevorderen van de toepassing van topografische gegevensbestanden in militaire en civiele organisaties; opbouwen en onderhouden van nationale en internationale kontakten. Vereist: doctoraal examen geodesie c.q. doctoraal examen fysische geografie met als hoofdvak kartografie, dan wel doctoraal examen bedrijfskunde en ervaring met een of meer van voornoemde vakgebieden; ruime ervaring in een leidinggevende funktie; aktieve beheersing van de engelse, franse en duitse taal. Salaris: afhankelijk van ervaring maximaal f 9283,- bruto per maand. Het aantal vakantiedagen bedraagt minimaal 23 dienstdagen per kalenderjaar. De vakantie-uitkering bedraagt 7,5% per jaar met een max. van f 5.200,- bruto per jaar. Standplaats: Delft. In het kader van de spreiding van rijksdiensten wordt de Topografische Dienst naar Emmen verplaatst (naar verwachting in augustus 1984). Kandidaten dienen bereid te zijn om t.z.t. mee te verhuizen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Inlichtingen omtrent de functie worden verstrekt door de Direkteur Topografische Dienst, de heer ir. J.A.C.E. van Roermund, tel. 015-120846 en omtrent de selectie procedure door de heer C.Th. de Ruijter, tel. 070-722151. Schriftelijke sollicitaties worden voor 17 juni 1983 met belangstelling tegemoet gezien door het Hoofd van de Afdeling Burgerpersoneelszaken Koninklijke Landmacht van de Directie Burgerpersoneel Ministerie van Defensie, Postbus 20701, 2500 ES 's-Gravenhage. NGT GEODESIA 83 211

(NGT) Geodesia | 1983 | | pagina 33