de rijksoverheid vraagt de rijksoverheid vraagt project-ingenieur (mnl./vrl.) afdeling projecten hoofd (mnl./vrl.) vac.nr. 3-0189/0998 bureau reprografie De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. vac.nr. 3-0652/0998 Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer directie van het Kadaster en de Openbare Registers in de provincie Noord-Holland. Functie-informatie: opstellen van de planning en organisatie van ruilverkavelings- en land inrichtingsprojecten in uitvoering; leiding geven aan ruilverkavelings- en landinrich tingsprojecten; zorg dragen voor en coördi neren van de uitgifte, vervaardigen en bij houden van grootschalige basiskaarten (GBKN); leiding geven aan kaartvernieuwings- projecten; een bijdrage leveren aan de ontwikkelingen in het takenveld van de afdeling; onderhouden van contacten inzake bovengenoemde werkzaamheden met andere overheidsinstellingen, plaatselijke commissies, eigenaren en gebruikers, parti culiere bureaus, (potentiële) afnemers van kaarten, het notariaat, enz.); leiding geven aan de hem/haar toegevoegde medewerk(st)ers (eerste en tweede technisch medewerksters, landmeetkundig ambtenaren, enz.). Vereist: diploma geodetisch ingenieur; ervaring met uitvoering van ruilverkavelings- en hermetingsprojecten. Standplaats: Alkmaar. Salaris: max. f 6561,- per maand. Bovengenoemd (bruto) salaris is in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 7,5% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, inzenden voor 5 augustus 1983 aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het Ministerie toegezonden. Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer hoofddirectie van het Kadaster en de Open bare Registers, directie Landmeetkundige Zaken en Landinrichting, afdeling Fotogrammetrie. Het bureau Reprografie (ca 40 medewerkers) is verdeeld over de secties: fotografie (verschalen van kaarten en halftoonbeelden in zwart/wit en kleur m.b.v. precisie- reproduktie-camera's; ontschrankings-, contact- en vergrotingsapparatuur); montage/kopie (vervaardiging precisie- montages van kaarten en halftoonbeelden; kaartkopieer-technieken); microfotografie; offsetdruk. Het Bureau heeft tot taak bij te dragen aan de produktie-, consultings- en ontwikkelings taak van de afdeling Fotogrammetrie. Functie-informatie: o.m. leiding geven aan de dagelijkse gang van zaken van het Bureau; zorg dragen voor planning, coördinatie en kwaliteitsbewaking van reprografische werk zaamheden; leveren van een bijdrage aan kostenbewaking van reprografische proces sen; bijhouden en stimuleren van ontwikke lingen op het gebied van kaartreproduktie- technieken en produktontwikkeling; bij dragen aan interdisciplinaire werkgroepen. Vereist: HBO of een hiermee vergelijkbare opleiding; goede kennis van (landmeet kundige) kaartproduktie- en kaartgebruiks processen; kennis van kartograf ische repro- duktie-technieken; ervaring in een organisatorische, contactuele en leiding gevende functie; ervaring in het opzetten en uitvoeren van veranderingsprocessen. Standplaats: Apeldoorn. Salaris: max. f 4409,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Een gesprek met een vertegenwoordiging van het Bureau maakt deel uit van de selectieprocedure. Bovengenoemd (bruto)salaris is in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 7,5% vakantie- uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, inzenden voor 12 augustus 1983 aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door de Hoofd directie toegezonden. NGT GEODESIA 83 247

(NGT) Geodesia | 1983 | | pagina 29