a y éhhbUééÜU "W landmeetkunde leidingenregistratie enschede ingenieurs- en adviesbureau CHEF van de afdeling LANDMETEN EN KARTOGRAFIE M/V A Hoofdkantoor: Dordrecht - tel. 078 - 14 70 53* Afd. landmeten - tel. 078 - 14 58 38 Bijkantoren: Utrecht, Den Haag, Dordrecht enschede Bij de dienst OPENBARE WERKEN EN VOLKSHUISVESTING wordt gevraagd een (vacature 50) vastgesteld voor de tijdsduur van 3 jaar. Hij/zij zal worden belast met de algemene leiding van de uit 20 vaste medewerkers bestaande afdeling, daarbij bijgestaan door een funktionaris belast met de dagelijkse leiding. De afdeling houdt zich bezig met alle van gemeentewege te verrichten landmeetkundige werkzaamheden, waarvan een intensieve samenwerking met het Kadaster deel uitmaakt. Daarbij verzorgt de afdeling kartografie voor de gemeente met toepassing van moderne kartografische technieken. Daarbij worden intensief contacten onderhouden met functionarissen van zowel eigen gemeente als van Rijk, Provincie, Waterschap en naburige gemeenten. De gemeente Enschede heeft daarnaast een samenwerkingsregeling met het eveneens in Enschede gevestigde International Institute for Aerial Survey and Earth Sciences (I.T.C.). De te benoemen functionaris is van gemeentewege aangewezen zo mogelijk de inhoud van deze samenwerking verder uit te bouwen en de mogelijkheden te onderzoeken tot het ontwikkelen van een gemeentelijk informatiesysteem met gebruikmaking van ondermeer de bij het I.T.C. aanwezige Intergraph apparatuur. Eisen: een voltooide opleiding voor geodetisch ingenieur met als afstudeerrichting planologische geodesie. Hij/zij dient te beschikken over ervaring in een leidinggevende functie, waarbij automatisering en kartografie een belangrijke plaats innemen. Gelet op de uit de functie voortvloeiende in- en externe contacten zijn communicatieve eigenschappen alsmede wetenschappelijke belangstelling essentieel. Daarbij is beheersing van de Engelse taal van belang. Salaris: afhankelijk van opleiding, bekwaamheid en ervaring tussen f. 4.409,- en f. 5.705,- of tussen f. 4.893,- en f. 6.194,- bruto per maand. Nadere inlichtingen over deze vacature worden gaarne verstrekt door de direkteur de heer Ir. J. C. Broeijer, telefoon kantoor (053)-815100. Nadere toelichting: een selectiecommissie, ondermeer bestaande uit vertegenwoordigers van het personeel, zal deelnemen aan de sollicitatiegesprekken en advies uitbrengen over de voor te dragen kandidaten. Belangstellenden voor deze functie(s) kunnen binnen een week na het verschijnen van dit blad een sollicitatieformulier aanvragen bij het bureau Personeelskeuze van de Secretarie (postbus 20, 7500 AA Enschede) onder vermelding van het betreffende vacaturenummer. De bekende, bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Een psychologisch- en medisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Na ontvangst van het sollicitatieformulier zal aan iedere sollicitant een selectiestatuut worden toegezonden. Hierin staan de rechten van de sollicitant vermeld. Aan het bureau Personeelskeuze, Langestraat 37, 2e etage, is een functie-informatiecentrum verbonden, waar de vacatures dagelijks worden bijgehouden op een muurkrant. NGT GEODESIA 83 289

(NGT) Geodesia | 1983 | | pagina 35