het vak en het vertrouwen van beek graphic art supplies Op het omvangrijke gebied van recla me en grafische vormgeving maakt men, net als in alle specialistische sectoren, in toenemende mate kennis met nieuwe technieken en materialen. In sommige gevallen betreft het bijzon dere, belangrijke innovaties. Het is vaak moeilijk om in de vloedgolf van nieuwe produkteh en artikelen de echte verbeteringen, de werkelijke vernieuwingen, te onderscheiden. Van Beek heeft zich sinds vele jaren toegelegd op het samenstellen van een breed maar gespecialiseerd assortiment. Uit het nationale en internationale produktenaanbod selecteert Van Beek eenvoudig de beste merken. Op die manier functioneren de vesti gingen van Van Beek als informatie-, demonstratie- en verkoopcentra ten behoeve van vakgebruikers. Een ver trouwenwekkende situatie, zoals blijkt uit het feit dat talloze art directors, ontwerpers en technische tekenaars in de loop der jaren de vaste cliënten kring van Van Beek vormen. Zij weten zich daar verzekerd van alle mogelijk heden: tekenmaterialen in ongekende omvang; lettermaterialen (Mecanorma, Letraset, Alfac, speciale aanmaak) teken- en technisch-, ontwerp- en representatief meubilair; een uit gebreid programma reprografie met alle topmerken; up-to-date vak literatuur. Beter dan wie ook herkent de vakman de voordelen van een ter zake deskun dige relatie. Persoonlijke dienst verlening, gericht advies, degelijke begeleiding, eigen technische instal latie- en onderhoudsdienst. En nog zo'n opmerkelijk detail dat er toe doet: vóór 15 uur bestellen betekent dat af wrijf produkten zoals Mecanorma en Letraset de volgende dag bij u in huis zijn. Het zijn slechts enkele voorbeelden van de werkwijze van Van Beek, een goede verstaander heeft aan een half woord genoeg. Luchtfotografie en cartografie Het is herhaalde malen gebleken dat mensen uit de luchtfotografische wereld, uit de cartografie, repro ducties, vergrotingen of verklei ningen van geografische kaar ten, stadsplannen, luchtfoto's, olieveldkaarten, enz. in kleur nodig hebben, copycolor leent zich daar uit stekend toe. 1171 xw badhoevedorp stevinstraat 7b-7c telefoon 02968-4751 winkels: amsterdam, weteringschans 201-205, telefoon 020-239647 eindhoven, kruisstraat 80, telefoon 040-439671 rotterdam, hoogstraat 58-60, telefoon 010-146730 groningen, helperoostsingel 20, telefoon 050-264807 NGT GEODESIA 83 363

(NGT) Geodesia | 1983 | | pagina 65