Op Geo-Meetdienst kunt u bouwen. 1 'f. Een belangrijk deel van haar' werkzaamheden verricht de Geo-Meetdienst voor de bouwwereld: situatiemetingen en kaartvervaardiging ter voorbereiding van nieuwe plannen of voor het beheer van uitgevoerde werken; vlakte-waterpassing, opname van dwars- en lengte profielen en peilingen ter berekening van het grondverzet; nauwkeurigheidswaterpassingen ter ver dichting van het péilmerkennet en deformatie metingen in verband met eventuele zakkingen; uitzetten van weg- en waterbouwkundige werken: zowel uitzetten en controlemeting van hoofdpunten als ook detailuitzettingen van riole ringen en cunets ed; maatvoering in de woningbouw en utili teitsbouw: uitzetten van rooilijnpunten, stramie- nen en palenplannen. De resultaten van de metingen worden, veelal langs geautomatiseerde weg, in kaart ge bracht Dat alles met de maximale precisie die de Geo-Meetdienst tot een begrip heeft gemaakt Niet alleen in de bouwwereld, maar ook bij het kadaster, de rijksoverheid, provinciale overhe den, lokale overheden en de industrie in binnen en buitenland. Meer weten? Op aanvraag sturen wij u onze uitgebreide brochure. Een persoonlijk gesprek met meteen ter plekke alle gedetailleerde infor matie kan natuurlijk ook Want de Geo-Meet dienst staat graag altijd tot uw dienst Met Dienst verlening op maat. Geo-Meetdienst. Meetbaar goed werk. Geo-Meetdienst Bureau voor landmeetkunde Postbus 15, 3750 GA Spakenburg Telefoon: 03499 - 4284 MEETDIENSjb' -«*

(NGT) Geodesia | 1984 | | pagina 39