KEYNES INPARK intermet b.v. buro voor landmeetkunde Keynes Inpark heeft heel uiat te bieden Automatisering Situatiemetingen: Hoogtemetingen: Matenplannen: Uitzetten: Industriemetingen: Tekenen: Berekenen: Keynes Inpark B.V., George Westinghousestraat 2-4,1097 BA Amsterdam Keynes Inpark B.V., Gerrit Verboonstraat 14, 3111AA Schiedam. Keynes Inpark BV is een zelfstandig ingenieurs- en adviesbureau met een breed werkterrein: geodesie, leidingen registratie, tuin- en landschaps- architektuur, civiele techniek én het opbouwen van vastgoedbeheers systemen. Ons bureau is ver gevorderd op automatiseringsgebied en beschikt over een interaktief grafisch computersysteem met uitgebreide mogelijkheden: Digitale kaartvervaardiging, bijvoorbeeld, met vele voordelen op het gebied van archivering en tekeningkwaliteit. Maar ook: opslag en beheer van vastgoedinformatie, waarbij gegevens snel en moeiteloos kunnen worden geactualiseerd. En niet te vergeten: onze dienstverlening op het gebied van computer aided design. We hebben programmapakketten voor o.a. P&ID's (piping and instrument diagrams), plant design en architektuur. Keynes Inpark geeft verder technische en bedrijfskundige automatiserings adviezen, ontwikkelt specialistische software, en.... Kortom, u moet echt eens met ons praten. r zowel terrestrische- als fotogrammetrische opname van het terrein. dwars- en lengteprofielen, vlaktewaterpassingen, peilingen. het voorbereiden, uitwerken en begeleiden bij de uitvoering. het uitzetten van zowel bouwkundige- als weg- en waterbouwkundige werken, hoogspanningsleidingen, matenplannen etc. deformatiemetingen en meettechnische hulp bij nieuwbouw. het uitwerken van meetgegevens op maatvast materiaal en iedere gewenste schaal. het uitvoeren van alle landmeetkundige berekeningen waarbij gebruik wordt gemaakt van automatische rekenapparatuur. Uitvoerige dokumentatie zenden wij U op verzoek gaarne toe. Vught, Wolfskamerweg 20 postbus 2070 - 5260 CB Vught telefoon (073) 562250 Roermond, Julianalaan 15 postbus 267 - 6040 AG Roermond telefoon (04750) 29428 356 NGT GEODESIA 84

(NGT) Geodesia | 1984 | | pagina 32