Praktische opleiding landmeettechnicus Theoretische opleiding landmeettechnicus stafmedewerker (mnl./vrl.) de rijksoverheid vraagt Stichting Praktische Opleiding Landmeettechnicus Van Deysselhove 3 Zoetermeer OPROEP CURSISTEN VOOR 1985 De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. vac.nr. 4-3907/0998 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat/Meetkundige Dienst, hoofdafdeling Technische en Numerieke Ondersteuning Functie-informatie: verrichten van onderzoek naar de te gebruiken methodieken en apparatuur; deelnemen aan werkzaamheden van projectgroepen; voeren van in- en extern overleg. Vereist: ten minste HAVO (exacte richting); diploma HTS landmeetkunde met goede kennis van de moderne waarnemingsrekening en belangstelling voor automatisering. Standplaats: Delft. Salaris: max. f4277,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 5 februari 1985. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 772% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Secretariaat: Deze opleiding zal worden gegeven in de maanden maart tot oktober in Zuid- Holland en in het centrum van Neder land in de vorm van opleidingsmetingen en produktiemetingen. Alle praktische aspecten van het land meten en uitzetten worden behandeld, zoals waterpassen, polygoneren en de- tailmeten ook met elektro-optische apparatuur. De metingen worden in september af gesloten met een werkweek in Zuid- Limburg. (Dit laatste op basis van vrij willige deelname.) De opleiding is erop gericht om de cur sist, die meerdere cursusjaren deel neemt, voldoende praktische ervaring en kennis mee te geven, zodat het NLF- examen voor landmeettechnicus afge legd kan worden. De z.g. produktiemetingen worden be loond, de opleidingsmetingen geschie den zonder wederzijdse kosten; wel worden steeds reiskosten vergoed. Deze opleiding zal 's avonds mondeling worden gegeven bij één der docenten thuis. De cursus start in mei 1985 en is erop gericht de cursisten op te leiden voor het NLF-diploma, waarvoor zij in 1987 examen kunnen doen. Minimale toelatingseisen voor beide op leidingen zijn: CTO, Landmeetkundige deel I of MTS (w.w. of bouwk.). Toela ting tot de theoretische opleiding is slechts in beperkte mate mogelijk. Inlichtingen en aanmeldingsformulieren aan te vragen bij het secretariaat, tel. 079-211922 (mevr. M. Sluis). NGT GE0DESIA 85 31

(NGT) Geodesia | 1985 | | pagina 33