Medewerker programmatuur- ontwikkeling TH Delft afdeling der Geodesie. (volledige dagtaak) De Technische Hogeschool Delft verzorgt universitair onderwijs in 14 verschillende studie richtingen, verdeeld over 14 (onder/tussen) afde lingen. Er studeren ca. 11.000 studenten en er werken bijna 5.000 mensen. Ruim 100 vakgroepen verzorgen het onderwijs en verrichten weten schappelijk onderzoek. Daarnaast zijn er een aantal centrale diensten, te weten de Centrale Bibliotheek, de Onderwijs kundige Dienst, het Rekencentrum, de Centrale Werkplaats, de Centrale Elektronische Dienst en het Bureau van de Hogeschool. Bij de Vakgroep A, Mathematische en Fysische Geodesie van de Afdeling der Geodesie, kan worden geplaatst een medewerker programma- tuurontwikkeling m/v (volledige dagtaak). Functie-informatie: meewerken aan de ontwikkeling van nieuwe rekenprogram- matuur en het uit voeren van bereke ningen met bestaande programmatuur onderhouden van de programmabibliotheek en van verschillende gegevensbestanden; organiseren van gegevensuitwisseling verrichten van veld metingen en mede werken aan de gegevensverwerking hiervan assisteren, v.w.b. reken- en program- meertechnische aspecten, van studenten bij praktica, case-studies en afstudeerwerk. Vereist: HTS-opleiding (landmeet-/ natuurkunde); aanleg/ kennis o.h.g.v. de toegepaste wiskunde en automatisering. Kennis van tenminste de programmeertaal FORTRAN. Geboden: Een salariëring volgens rijksregeling, afhankelijk van opleiding en ervaring (maximaal te bereiken salaris f 3.726,- bruto per maand). Directe opneming in welvaartsvast pensioen fonds. De Technische Hogeschool Delft wil graag meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral zij uitdruk kelijk uitgenodigd te solliciteren. De TH-wervings- en selectiecode is van toepassing. Inlichtingen bij Prof.dr.ing. R. Rummel, telefoon 015-785100. Schriftelijke sollicitaties, binnen veertien dagen, te richten aan het Hoofd van de Centrale Personeels dienst, Julianalaan 134, 2628 BL Delft, onder vermelding van nr. GE 8403/0998 in de rechterbovenhoek van de brief. jl Technische Hogeschool Delft 65 NGT GEODESIA 85

(NGT) Geodesia | 1985 | | pagina 27