ingenieur RADIO-HOLLAND Radio-Holland BV is een goed renderende onderneming, die gespecialiseerd is op het gebied van scheeps- en bedrijfselectronica. Ons bedrijf verkoopt en verhuurt communicatie- en electronische plaatsbepalings-, beveiligings- en alarmeringsapparatuur aan afnemers in binnen- en buitenland. Wij kunnen mede door onze vestigingen en dochter ondernemingen in binnenen buitenland, een wereldomvattende service garanderen. Ten behoeve van de afdeling Electronische Plaatsbepalings systemen van de Commerciële Dienst op ons hoofdkantoor te Amsterdam, zoeken wij een die zal worden belast met: - de leiding over de commerciële en commercieel-logistieke activiteiten van genoemde afdeling; - de uitbreiding van het afnemersbestand (binnen- en buitenlandse aannemers, overheid e.d.) voor de verkoop van electronische plaatsbepalingsapparatuur. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar iemand met een opleiding geodesie/TH of landmeetkunde/HTS. De kandidaat moet commerciële ervaring hebben en in staat zijn om leiding te geven aan een team van sales engineers en een administratieve kracht. Gezien de vele contacten in deze functie binnen en buiten de onder neming zijn goede contactuele eigenschappen en representativeit vereist. Een vereiste is tevens, in verband met de vele internationale contacten, een goede beheersing van de engelse en duitse taal. De leeftijd vinden wij van minder belang, doch voor een gedegen leeftijd-opbouw verdient iemand tussen de 30 en 40 jaar de voorkeur. Arbeidsvoorwaarden: - salariëring tussen de f 2.796,- en f 5.104,- bruto per maand; - 27 vakantiedagen per jaar; - 8% vakantietoeslag en minimaal een dertiende maand extra; - reis- en studiekostenregeling; Gegadigden kunnen hun reactie richten aan de heer G. Coorens van de afdeling Personeelwerk op het hoofdkantoor aan onderstaand adres. Nadere inlichtingen zijn tijdens kantooruren ook bij hem te verkrijgen. Telefoon: 020 - 10 19 72. Inlichtingen kunnen, na kantoor tijd, ook verkregen worden bij ir. H.H. Schuringa, tel. 01736-4504. De sluitingsdatum is gesteld op 3 weken na plaatsing van deze advertentie. Jan Rebelstraat 20, 1069 CC Amsterdam. BEDRIJFS- EN SCHEEPSELECTRONICA NGT GEODESIA

(NGT) Geodesia | 1985 | | pagina 28