De Geo-Meetdienst meet met vele maten. Maar altijd met precisie. De specialistische werkzaamheden van de Geo-Meetdienst bestaan enerzijds uit het verrich ten van metingen van diverse aard voor uiteen lopende doeleinden en opdrachtgevers. Dat kun nen situatiemetingen zijn, maar ook vlakte-water- passmgen, lengte- en dwarsprofielopnames, nauwkeurigheids-waterpassingen, peilingen, hoogtemetingen en deformatiemetingen. Daarbij wordt altijd gewerkt met maximale precisie. Anderzijds verwerkt de Geo-Meetdienst de aldus verkregen metingsresultaten, veelal langs geautomatiseerde weg, en brengt deze in kaart. Om precies te zijn: op situatiekaarten, matenplan- nen, basiskaarten, beheerkaarten, hoogtekaarten en straatnaamkaarten. Alle metingen en de verwerking daarvan worden gedaan met behulp van gespecialiseer de mensen en de modernste apparatuur en syste men. Hetgeen even goed geldt voor grote, com plexe opdrachten als voor kleine van eenvoudige aard. Waarbij de Geo-Meetdienst haar diensten verleent op maat Dat kan op basis van vaste, all-in dagtarieven, maar ook tegen een vooraf overeen gekomen bedrag. Per opdracht wordt, in overleg met de opdrachtgever, bekeken welke werk wijze optimale uitvoering kombineert met de laagste kosten. De Geo-Meetdienst werkt al voor het kadas ter, de rijksoverheid, provinciale overheden, de bouwwereld en de industrie in binnen en buiten land. Meer weten? Op aanvraag sturen wij u onze uitgebreide brochure. Een persoonlijk gesprek met meteen ter plekke alle gedetailleerde infor matie kan natuurlijk ook. Want de Geo-Meetdienst staat graag altijd tot uw dienst Met dienstverle ning op maat. Geo-Meetdienst. Meetbaar goed werk. Geo-Meetdienst Bureau voor landmeetkunde Postbus 15, 3750 GA Spakenburg Telefoon: 03499-4284 meetdiensj

(NGT) Geodesia | 1985 | | pagina 36