13 HV ervaren geodeet DHV Raadgevend Ingenieursbureau BV DHV, een onafhankelijk adviesbureau met ca. 900 medewerkers, verstrekt adviezen, verricht studies, maakt plannen en begeleidt projecten, vaak vanaf het beginstadium tot en met de oplevering, van kleinschalig tot zeer omvangrijk, op de volgende vakgebieden: constructies en geotechniek, gezondheidstechniek en milieuhygiëne, gebouwen, ruimtelijke ordening en volkshuis vesting, transport, verkeer, weg- en waterbouw, werktuigbouw en installaties. DHV is zowel in Nederland als in het buitenland werkzaam. Voor buitenlandse projecten verblijven ca. 200 medewerkers regelmatig voor korte of lange tijd in meer dan 30 landen over de gehele wereld. In de hoof daf deling Infrastructuur (IS (worden opdrachten uitgevoerd op het gebied van: land meten, kartograf ie en grond zaken, wegen, havens en waterbouw, irrigatie en drainage en transport. Binnen de hoofdafdeling Infrastructuur verricht de Meetdienst landmeetkundige- en kartografische werkzaamheden t.b.v. studie's en projekten in binnen - en buitenland. Met behulp van zelf registrerende opnameapparatuur en computers houdt de Meetdienst zich bezig met: groot-en klein- schaligesituatiemeting,primaireensecundairewaterpassing,hetmakenvanmatenplannen,analogeendigitalekaartver- vaardiging, ontwikkelen en toepassen van programmatuur voor derden, fotogrammetrie, leidingenregistratie, vervaardi ging van themakaarten en stadsplattegronden, foto-interpretatie en hydrografische metingen. Voor de Meetdienst zoeken wij een De geodetisch ingenieur zal worden belast met het leiding geven aan de topografische werkzaamheden van het bureau. Hij is daarbij verantwoordelijk voor marktbewerking en produktontwikkeling, waarbij automatisering van de werkzaam heden en digitale kaartvervaardiging actueel zijn. Ook het onderhouden van contacten met het kadaster en onderzoeks-en opleidingsinstituten behoort tot zijn takenpakket. Intern vereistcoördinatie van topografische werkzaamheden met die van specialisten op het gebied van remote sensing en site investigations zijn aandacht. Korte uitzendingen naar het buitenland behoren tot de mogelijkheden zodat goede beheersing van de Engelse en Franse taal gewenst is. Sollicitaties, van zowel vrouwelijke als mannelijke kandidaten kunnen binnen 14 dagen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken van DHV Raadgevend Ingenieursbureau BV, ter attentie van de heer N. van Buitenen (tel. 033-68 22 36). DHV Raadgevend Ingenieursbureau BV Laan 1 91 4nr. 35, postbus 85, 3800AB Amersfoort Lid Orde van Nederlandse Raadgevende ingenieurs. NGT GEODESIA 85 105

(NGT) Geodesia | 1985 | | pagina 35