informatie analist(e) Ie medewerker m/v GRO HELMOND GEODESIE B.V. gemeente HOOFDKANTOOR: Fugro Geodesie B.V., Veurse Achterweg 6, Postbus 1213, 2260 BE Leidschendam, Tel. 070-209250; telex 33292 KANTOREN TE: Arnhem, Eindhoven, Groningen, Leeuwarden, Leidschendam, Tilburg. VESTIGINGEN IN: Europa, Noord en Zuid Amerika, Midden en Verre Oosten. Fugro Geodesie B.V. is een ingenieursbureau dat zich van oudsher bezighoudt met landmeetkunde en leidingenregistratie. Daarnaast nemen de aktiviteiten op het terrein van geautomatiseerde vastgoedinformatiesystemen snel toe. Al vanaf 1978 wordt gebruik gemaakt van een interactief grafisch systeem, waardoor de doelmatigheid, de kwali teit en de gebruikersmogelijkheden van diensten en produkten worden opgevoerd. Verder staan tal van moderne meet- en rekeninstrumenten ter beschikking. Een belangrijke rol binnen het bedrijf wordt vervuld door de automatiseringsafdeling, welke bestaat uit de onder delen research en development en uitvoering automatisering. De afdeling verzorgt organisatie- en informatie-adviezen ten behoeve van onze klanten, welke vooral in de sfeer van overheidsdiensten en nutsbedrijven te vinden zijn. Voorts wordt software ontwikkeld en hardware verhuurd, terwijl ook digitale grafische en administratieve bestanden vervaardigd worden. Wegens funktiewijziging van het huidige hoofd wordt gezocht naar een: als afdelingshoofd uitvoering automatisering De funktie omvat onder meer de volgende taken, welke in samenwerking met het managementteam van de afdeling automatisering uitgevoerd dienen te worden; leiding van de afdeling uitvoering automatisering coördinatie van automatiseringsaktiviteiten binnen het bedrijf opstellen van adviezen en offertes beleidsondersteuning acquisitie. Voor deze funktie wordt van de kandidaat verwacht dat hij/zij beschikt over een relevante theoretische achter grond op minimaal H.B.O.-niveau en ruime ervaring met informatie advieswerkzaamheden. Ervaring op het gebied van vastgoedinformatiesystemen en interactieve grafische systemen strekt tot aanbeveling. Verder zijn goede kontaktuele en leidinggevende eigen schappen en kennis van de moderne talen een vereiste. Telefonische inlichtingen kunnen eventueel worden ingewonnen bij Ir. Th.J. Poelstra, adjunkt-direkteur automatisering, of bij Ir. B.J. Beers, hoofd research en development, telefoon 070-209250 of 070-206003. Schriftelijke sollicitaties kunt u, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, richten aan het hoofd van de afdeling algemene zaken van Fugro Geodesie B.V., Postbus 1213, 2260 BE Leidschendam. FUGRO GEODESIE B.V. maakt deel uit van FCI (Fugro Consultants International) B.V. Bij de sector Landmeten en Kartogra- fie van de hoofdafdeling Grondzaken van de dienst Publieke Werken kan worden geplaatst een: Functie-inhoud: - Verdeelt en coördineert de werk zaamheden van Landmeten en Kartografie en instrueert de mede werkers. - Levert een aandeel in het beleid van het Grondbedrijf. - Draagt zorg voor de bewaking van het kosten- en kwaliteitsaspect bin nen Landmeten en Kartografie. - Is verantwoordelijk voor de ver vaardiging en instandhouding van het kaartbestand van de gemeente. - Redigeert adviezen vanuit Land meten en Kartografie. - Assisteert bij technische werk zaamheden. - Vertegenwoordigt de gemeente bij kadastrale werkzaamheden. - Voert werkzaamheden uit met be trekking tot de automatisering. Functie-eisen: - HBO-opleiding Landmeetkunde. - Kennis van automatisering land meetkundige werkzaamheden. - Enige jaren ervaring. - Aantoonbaar leidinggevend vermo gen. Salariëring: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. De gebruikelijke rechtspositieregelin gen zijn van toepassing. Sollicitaties onder nr. 898 binnen 10 dagen te zenden aan het Hoofd van de Hoofdafdeling Personeel en Organisatie, Stadskantoor, Weg op den Heuvel 35, 5700 AZ Helmond. NGT GEODESIA 85 109

(NGT) Geodesia | 1985 | | pagina 39