GEO - MEETDIENST B.V MEETDIENST B.V Wie zijn wij; De Geo-Meetdienst is een particulier landmeetkundig bureau, met een personeels bezetting van 100 landmeters, tekenaars, uitzetters, meetassistenten en administratief personeel. Ons hoofdkantoor staat in Spakenburg, terwijl wij hier en daar in Nederland rayon kantoren hebben. Ook werken wij in het buitenland, o.a. met een vaste vestiging op ARUBA. Wat doen wij; Wij verrichten alle soorten landmeetkundige werkzaamheden, dus situatiemetingen, hoogtemetingen, uitzettingen, landmeetkundig teken- en rekenwerk. Eén van onze specialisaties is de electronisch tachymetrische opname, en de auto matische verwerking van opnames tot kaarten, digitalisering van kaarten, automatische oppervlaktebepaling e.d. Wij werken met; Om goed en efficiënt te kunnen werken heb je goed instrumentarium nodig, als automatische waterpasinstrumenten, lasers, theodolieten, electronische tachymeters, computers voor de verwerking en de aandrijving van automatische tekentafels. lh-: Voor wie; Wij werken voor Gemeenten, Rijkswaterstaat, Provinciale Waterstaat, Kadaster, aannemers in weg- en waterbouw en in woningbouw, ingenieurs bureaus en particulieren. Wat doen wij daarvoor; Opmetingen situaties voor bestemmingsplannen en de landmeetkundige bege leiding in de uitvoering, controlemetingen ten behoeve van het hoogtemerkennet, inmetingen van eigendommen, uitzettingen van wegen, viaducten, havens, bouw werken, woningen, tracébepalingen voor leidingen en inmetingen daarvan, maken van grootschalige basiskaarten, opmeting van recreatieterreinen, verkavelingen enz. Bij de foto's Enkele indrukken van onze werkzaamheden. Een brochure met uitgebreide informatie stellen wij U gaarne beschikbaar. Postbus 15 - Spakenburg - Tel.: 03499-84284 Bijkantoren te Assen, Wijk bij Duurstede, Almere en Hoorn. In het buitenland: Schumannstraat 4 - Oranjestad - ARUBA - Tel.: 09-599823044

(NGT) Geodesia | 1985 | | pagina 40