geodetisch ingenieur De werkzaamheden van de afdeling INTERLOKALE TRANSPORTLEIDINGEN betreffen o.a. het ontwerpen van pijp leidingtracés en het inmeten in Rijksdriehoekscoördinaten, het inmeten van topografie t.b.v. grootschalige basiskaarten en het digitaliseren van bestaand kaartmateriaal. Voor de vestiging Hengelo zoeken wij op korte termijn een De taak omvat: het analyseren en uitvoeren van werkmethodes die betrekking hebben op automatische kaartvervaardiging en opbouw, beheer en bijhouden van digitale bestanden het ontwikkelen en onderhouden van de aanwezige programma tuur t.b.v. de verwerking van landmeetkundige opnamen en digitalisering van bestaand kaartmateriaal. Voor deze functie is vereist: een opleiding geodesie op universitair of gelijkwaardig niveau; kennis op het gebied van automatisering en informatica; goede contactuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de nederlandse en engelse taal. Kandidaten die over de juiste kwaliteiten, de nodige inventiviteit en organisatorisch inzicht beschikken, bieden wij een dynamische werkkring met goede perspectieven. Schriftelijke sollicitaties van zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten kunnen worden gericht aan de afdeling Personeels zaken van TEBODIN, Advies- en Constructiebureau B.V., Postbus 16029, 2500 BA Den Haag. raadgevende ingenieurs TEBODIN j IU Tebodin, Advies- en Constructiebureau B.V., is een onafhankelijk ■■■^1 ingenieursbureau. Nationaal en internationaal lopen onze werkzaamheden uiteen van het maken van studies tot en met het I realiseren van complete industriële en utiliteitsprojecten. Naast het hoofdkantoor in Den Haag zijn er vestigingen in 1 Hengelo, Maastricht, Spijkenisse, Velp, Groningen, Brussel, Abu Dhabi, Dubai en Jakarta. TEBODIIM Lid van de Orde van Nederlandse Raadgevende Ingenieurs (ONRI). en groepslid van Nedeco. in 9! Laan van Nieuw Oost Indië 25, postbus 16029, P 2500 BA Den Haag, telefoon 070-480911.

(NGT) Geodesia | 1985 | | pagina 28