Wij zoeken een dynamische geodeet/kartograaf INTERGRAPH KEYNES INPARK EEN MARKETING SUPPORT ENGINEER MAPPING Intergraph (Benelux) B.V. Leidingenregistratie Intergraph is één van de leidende producenten van interactief gra fische (CAD/CAM) computersyste men. In de afgelopen 6 jaar hebben wij wereldwijd een constante groei van zo'n 60% per jaar gerealiseerd. Onze turnkey systemen worden veel vuldig ingezet bij toepassingen op het gebied van bodemkartering, ener gie-exploratie, leidingnetregistratie en seismische onderzoekingen,maar ook voor mechanisch ontwerp, archi- tektuur, plant design en elektrotech nisch ontwerp. De ontwikkeling van zowel de hardware als de software vindt voornamelijk plaats in ons Amerikaanse hoofdkantoor. Maar ook in Nederland staat Inter graph vooraan bij de (verdere) ont wikkeling van nieuwe cad-technie- ken voor toepassingen in de karto- grafie. Zo kan het marketing support team, gevestigd in ons Benelux hoofdkantoor in Aalsmeer, bijvoor beeld beschikken over een Optro nics 4041 scanner, een analytisch stereo karteer-instrument en uiter aard een grote reeks grafische kleu- renwerkstations, gekoppeld aan di verse Intergraph systemen. Ter versterking van dit marketing support team zoeken wij Een marketing support engineer geeft technische ondersteuning in de pre-sales fase, geeft demonstraties en presentaties aan potentiële ge bruikers, verzorgt benchmarks, eva lueert wensen en eisen van poten tiële gebruikers en evalueert offerte- aanvragen. Tenslotte adviseert hij de gebruiker over implementatie en in gebruikname van zijn systeem. Hij werkt vanuit Aalsmeer. De geschikte kandidaat heeft zijn achtergrond op HTS- of universitair niveau. Ervaring met een interaktief grafisch systeem en programmeren in Fortran wordt zeer op prijs gesteld. Kennis van kartografische en landmeetkun dige technieken is evenwel een 'must'. Wij bieden een uitdagende funktie in een dynamische omgeving waarin u kunt werken met de meest geavan ceerde apparatuur in uw vakgebied. Natuurlijk kunt u rekenen op een uit stekend salaris en zeer goede secun daire arbeidsvoorwaarden waar onder een 13e maand en een auto van de zaak. Wanneer u geïnteresseerd bent in deze funktie of er nog meer informa tie over wilt hebben, wordt u uitgeno digd te schrijven ofte bellen naar Turfstekerstraat 63 1431 GD Aalsmeer T.a.v. drs. A. J. E. van Riel Tel. kantoor: 02977-21511 Tel. privé: 070-274948 Keynes Inpark BV is een zelfstandig ingenieurs- en adviesbureau met een breed werkterrein: geodesie, leidingen registratie, tuin- en landschaps- architektuur, civiele techniek én het opbouwen van vastgoedbeheers systemen. Het bureau is ver gevorderd op automatiseringsgebied en beschikt over een krachtig interaktief grafisch computersysteem. Dit systeem wordt niet alleen ingezet bij het verwerken van gegevens en het opbouwen van bestanden, maar ook voor digitale kaart vervaardiging en computer aided design. Keynes Inpark heeft bij overheid, nuts bedrijven en de petrochemische industrie een welverdiende reputatie in leidingen registratie. Bij bovengrondse leidingen werken we met geavanceerde instrumenten en methodieken. Ondergrondse kabels en leidingen sporen we op met gevoelige detectoren. We zijn nauwkeurig door ervaring, snel dankzij ons computer systeem, en.nieuwsgierig naar uw opdracht. Keynes Inpark B.V., George Westinghousestraat 2-4,1097 BA Amsterdam Keynes Inpark B.V., Gerrit Verboonstraat 14, 3111 AA Schiedam. 226 NGT GEODESIA 85

(NGT) Geodesia | 1985 | | pagina 32