tl landmeetkundig tekenaars (m\v) Gemeente Rotterdam Gemeentewerken De Dienst van Gemeentewerken Rotterdam heeft als functie het tot stand bren gen, beheren en onderhouden van openbare werken op bouwkundig, civieltech nisch en cultuurtechnisch gebied. Gemeentewerken bestaat uit drie sectoren: de sec tor Ingenieurs- en Architectenbureau, de sector Beheer en de sector Aannemerij. Daarnaast zijn er een aantal stafafdelingen. In totaal zijn ongeveer 2600 mensen bij de dienst werkzaam. Rotterdam vraagt voor de afdeling Landmeten en Kartografie, die deel uitmaakt van de sector Beheer op MBO-niveau Een belangrijk deel van de werkzaamheden bestaat uit het voorbereiden en uitvoeren van landmeetkundige tekenwerkzaamheden en het opbouwen, dan wel muteren van (geautomati seerde) bestanden voor topografische basiskaar- ten, verzamelkaarten leidingen, kadastrale kaar ten en diverse andere (thematische) kaarten. Voor deze functie is een opleiding op MBO- niveau vereist. In het bijzonder wordt hierbij ge dacht aan MTS-landmeetkunde, dan wel aan één van de opleidingen voor landmeetkundig tekenaar bij NLF of PBNA. Verwacht wordt dat kandidaten een positieve instelling bezitten ten aanzien van (voortgaande) automatiseringspro cessen en de bereidheid hebben om zich eventu eel via cursussen te bekwamen in het vakgebied. Het salaris bij aanstelling loopt tot f3.271,— per maand en is mede afhankelijk van leeftijd en ervaring. Op dit bruto salaris vindt de inhouding 1982 burgerlijk overheidspersoneel plaats. Indien vrouwen aan de gestelde (opleidings) eisen voldoen wordt aan hen de voorkeur gege ven. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de chef van de afdeling Landmeten en Kar tografie, de heer ir. C. Zeillemaker, telefoon 010- 894331, dan wel door zijn naaste medewerker, de heer W. van Keppel, telefoon 010-894341. Vacaturenummer 85.121/22530-007 Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het volledige vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe), gaarne binnen 10 dagen te zenden aan: Dienst van Gemeentewer ken Rotterdam, afdeling Personeelszaken, Post bus 6633,3002 AP Rotterdam. NGT GEODESIA 85 265

(NGT) Geodesia | 1985 | | pagina 31