sectiechef landmeten (m/v) jonge landmeetkundige (m/v) GEMEENTE BARNEVELD logic Discrimination an Landsat MSS Band-Ratio Images. Kahle, Alley, Calculation of Thermal Inertia from Day-Night Measure ments Separated by Days or Weeks. Nash, Detection of Bedrock Topography Beneath a Thin Cover of Alluvium Using Thermal Re mote Sensing. Everitt, Richardson, Gerbermann, Identification of Rangeland Sites on Small Scale (1 120.000) Color-Infrared Aerial Photos. Edwards, Biazquez, Analysis of ACIR Transparencies of Citrus Trees with a Projecting Spectral Densitometer. Aronoff, The Minimum Accuracy Value as an Index of Classification Accuracy. 1985-2 The Committee for Specifications and Standards, Accuracy Speci fication for Large-Scale Line Maps. Doyle, Large Format Camera Photograph of Massachusetts. Fraser, Gruendig, The Analysis of Photogrammetric Deformation Measurements on Turtle Mountain. McGlone, Mikhail, Evaluation of Aircraft MSS Analytical Block Adjustment. Stohr, West, Terrain and Look Angle Effects Upon Multispectral Scanner Responce. Philpot, Phiiipson, Thermal Sensing for Characterizing the Contents of Waste Storage Drums. Wyatt, Trivedi, Anderson, Pate, Measurement Techniques for Spectral Characterization for Remote Sensing. 1985-3 Cliche, Bonn, Teillet, Integration of the SPOT Panchromatic Chan nel into Its Multispectral Mode for Image Sharpness Enhancement. Ormsby, Blanchard, Blanchard, Detection of Lowland Flooding Using Active Microwave Systems. Khorram, Cheshire, Remote Sensing of Water Quality in the Neuse River Estuary, North Caro lina. Verdin, Monitoring Water Quality Conditions in a Large Western Reservoir with Landsat Imagery. Klein, An Aerial Photo Stereo Teaching Aid. Ehlers, The Effects of Image Noise on Digital Correlation Probability. 1985-4 Gruen, Algorithmic Aspects in On-line Triangulation. Branden bergen, Ghosh, The World's Topographic and Cadastral Mapping Operation. Ayeni, Photogrammetry as a Tool for National Develop ment. Anderson, The Use of Landsat-4 MSS Digital Data in Tem poral Data Sets and the Evaluation of Scene-to-Scene Registration Accuracy. Everitt, Richardson, Gausman, Leaf Reflectance-Nitro gen-Chlorophyll Relations in Buffelgrass. Strong, Dana, Carpenter, Estimating Phytomass of Sagebrush Habitat Types from Microden- sitometer Data. Forster, Principle and Rotated Component Analy sis of Urban Surface Reflectances. Grontmij N.V. is,een ingenieursbureau, dat door overheid, bedrijfsleven en particulieren wordt betrokken bij plannen en projecten op het gebied van millieu, landinrichting, landschap, grontmij energie, verkeer transport, woonomgeving, industrie, sport, recreatie en toerisme. De afdeling Landmeetkunde, gevestigd te Zeist, vervaardigt velerlei kaartmateriaal en voert technische en geodetische metingen uit. Voor de werkzaamheden wordt gebruik gemaakt van moderne methoden en instru menten. De metingen worden veelal via geautomatiseerde systemen verwerkt. In verband met genoemde activiteiten zoekt Grontmij, voor de buitendienst, op korte termijn een Functie vereisten: - afgeronde studie hogere technische school landmeetkunde - bereid om in geheel Nederland te worden ingezet, en af en toe te worden uitgezonden naar het buitenland, - goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid zowel in de nederlandse als engelse taal. Het dienstverband zal in eerste instantie een tijdelijk karakter hebben en zal voor 1 jaar worden aangegaan. Voor nadere informatie over deze functie kan contact worden opgenomen met ir. Th. A. Nieman, telefoon 030-767911, toestel 476. Schriftelijke sollicitaties, uiterlijk binnen twee weken na publicatie te richten aan Grontmij N.V. afdeling Personeelszaken, postbus 203, 3730 AE De Bilt. Raadhuisplein 2 Postbus 63 - 3770 AB Barneveld Telefoon 03420 - 95911. Door het vertrek van de huidige functionaris is bij de civieltechnische afdeling van de dienst Gemeentewerken de vacature ontstaan van: De sectie landmeten bestaat uit 7 medewerkers en is belast met alle voorkomende landmeetkundige werkzaamheden waarbij gebruik wordt gemaakt van moderne geautomatiseerde apparatuur. Binnen de dienst Gemeentewerken vervult de sectie landmeten een belangrijke coördinerende rol bij het gebruik van informatie over vastgoed in het algemeen en kaartmateriaal in het bijzonder. Functie-informatie De aan te stellen functionaris zal belast worden met de algemene leiding van de sectie. Daarnaast zal hij/zij ingezet worden bij een aantal taken binnen de civieltechnische afdeling op het gebied van automatisering en inspraakprocedures. Tevens zal hij/zij de sectie naar buiten vertegen woordigen door: - het bijwonen van werkbesprekingen - het plegen van overleg met andere gemeentelij ke afdelingen - het onderhouden van contacten met collegiale landmeetkundige diensten. Functie-eisen - diploma HTS-landmeetkunde - kennis van de ontwikkelingen op automatise ringsgebied, met name in de landmeetkundige sector - belangstelling en kennis van de ontwikkelingen op het gebied van vastgoedinformatie - ervaring bij een gemeentelijke landmeetkundige dienst - kennis van het verloop van stedebouwkundige procedures, met name bij inspraak strekt tot aanbeveling. Verdere informatie Het salaris bedraagt maximaal f. 5.629,- (ambte naar schaal 10a). Bij de selectieprocedure zal het personeel van de sectie worden betrokken. Nadere informaties kunnen worden verkregen bij de adjunct- directeur gemeentewerken, tevens chef civieltechnische afdeling, de heer J.C. Melis of bij het hoofd Personeelszaken de heer R. Stronkhorst (tel. 03420-95911). Sollicitaties binnen 10 dagen te richten tot burge meester en wethouders van Barneveld, Postbus 63, 3770 AB Barneveld. 300 NGT GEODESIA 85

(NGT) Geodesia | 1985 | | pagina 26