Rijkswaterstaat - Meetkundige Dienst De Meetkundige Dienst (MD) is een technisch-wetenschappelijke directie van de Rijkswaterstaat. De MD on dersteunt de Rijkswaterstaat op geodetische en aanverwante gebieden door: - advisering, - op toepassing gericht speur- en ontwikkelingswerk, - het uitvoeren van specialistische metingen en karteringen. Als gevolg van de brede taakstelling van de Rijkswaterstaat is de MD actief op vrijwel alle vakgebieden binnen de geo desie en op tal van aangrenzende sectoren: landmeetkunde, mariene geodesie, satellietplaatsbepaling, fotogramme- trie, topografische en thematische kartografie, geoinformatiesystemen en remote sensing. Het beleid is gericht op: - verbreding en verdieping van de op toepassing gerichte technisch-wetenschappelijke know-how, - implementatie van nieuwe methoden en technieken, - verdergaande automatisering. Bij de dienst bestaat een vacature voor een functie (A) die door interne verschuiving vrij is gekomen en een vacature voor een nieuwe functie (B). A. Hoofd stafgroep Fotogrammetrie en Kartografie van de hoofdafdeling Luchtkartering. Functie-inhoud: De stafgroep Fotogrammetrie en Kartering verricht veelal in multidisciplinair verband speur-en ontwikkelingswerk, adviseert en geeft ondersteuning bij de uitvoering op de volgende taakvelden: - fotogrammetrie t.b.v. kaartvervaardiging en de opbouw van digitale topografische bestanden, - grootschalige en kleinschalige kartografie, - niet-topografische fotogrammetrie, - automatisering op deze gebieden. Naast het leiding geven aan de stafgroep behoort ook het geven van ondersteuning bij de beleidsontwikkeling van de hoofdafdeling tot de taken van het hoofd van de stafgroep. Functie-eisen: Voor deze functie wordt gezocht een geodetisch ingenieur (ac.) met - ruime onderzoekservaring, bij voorkeur in de fotogrammetrie, of in de mathematisch-fysische geodesie, - visie en een op vernieuwing gerichte denktrant, - praktische en doelgerichte instelling, - goede contactuele eigenschappen, - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Functie-niveau: Schaal 12 BBRA 1984 B. Stafmedewerker bij de stafgroep van de hoofdafdeling Technische en Numerieke Ondersteuning. Functie-inhoud: De stafgroep van de hoofdafdeling Technische en Numerieke Ondersteuning verricht veelal in multidisciplinair ver band speur- en ontwikkelingswerk, adviseert en geeft ondersteuning bij de uitvoering op de volgende taakvelden: - geodetische rekentechniek - verkenning van geodetische netten, vereffening en kwaliteitsanalyse van ingewon nen data, - instandhouding van het NAP-hoogtepuntennet, - digitale terrein modellen, - geoinformatiesystemen. Hoofdtaak van de stafmedewerker is het doen van onderzoek in projectverband en advisering op de aangeduide taak velden. Functie-eisen: Voor deze functie wordt gezocht een geodetisch ingenieur (ac.) - recent afgestudeerd of met enige jaren relevante ervaring; richting mathematisch-fysische geodesie, - praktische en doelgerichte instelling, - op vernieuwing gerichte denktrant, - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Functie-niveau: Schaal 11 BBRA 1984. Volgens rijksregeling geldt voor functie A een maximum salaris van f 6.854, - per maand en voor functie B 6.024,-, inschaling is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Bovengenoemde (bruto) salarissen zijn exclusief 71/2% vakantie-uitkering. De standplaats voor beide functies is Delft. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere telefonische inlichtingen worden verstrekt door ir. A. H. Polderman (functie A) en ir. P. G. Schwarz (functie B), onder nr. 015 - 56 92 00. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijning van dit blad richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van de Meetkundige Dienst, de heer F.K. Boelema, Postbus 5023, 2600 GA Delft met de vermelding „PERSOONLIJK" op de enveloppe.

(NGT) Geodesia | 1985 | | pagina 28