ervaren landmeetkundige (m/v) landmeetkundig rekenaar (m/v) TWENTEX BV NGL-CONGRES STAND NR. 21 Deze meneer worstelt al jaren met zijn 'handige' opbergsysteem. Deze meneer niet. Hij koos eieren voor zijn geld. Hij koos voor het ARCHIviteopbergsysteem. ARCHIvite biedt optimale efficiëntie wanneer het gaat om zo overzichtelijk mogelijk archiveren van - tekeningen - litho's - calques - montage's - films - GBKN kaarten etc. ARCHIvite het komplete, doeltreffende en vooral ook goedkope opbergsysteem, dat rekening houdt met zijn gebruikers. ARCHIvite is het ongeëvenaarde produkt van Twentex Handelmaatschappij Velsen Voor het bedrijf Openbare Werken en Groenvoor ziening, wordt gevraagd bij de afdeling civiele werken, sector landmeten een die bij gebleken geschiktheid over enige tijd belast zal worden met de leiding van de sektor landmeten. Taak: - Verricht de landmeetkundige werkzaamheden zowel in de binnen- als in de buitendienst. - Ontwikkelt de verdere automatisering. Vereisten: - Diploma HTS-landmeetkunde of gelijkwaardig. - Een ruime gerichte ervaring. - Bekendheid met kadastrale werkzaamheden. - Ervaring in het gebruik van geautomatiseerde opname- en verwerkingstechnieken. - Goede kontaktuele eigenschappen en leidinggevende kapaciteiten. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f. 5.221,-- bruto per maand. Tevens wordt bij dezelfde sektor gevraagd een Taak: - Verwerkt met automatische apparatuur meetgegevens ten behoeve van o.a. grootschalige basiskaarten. - Maatvoert stedebouwkundige plannen. - Ondersteunt de verdere ontwikkeling van de automatisering. Vereisten: - Diploma M.T.S. Landmeetkunde, N.L.F. landmeet kundig rekenaar of gelijkwaardig. - Gerichte ervaring op automatiseringsgebied. - Bekendheid met kadastrale werkzaamheden. - Goede kontaktuele eigenschappen. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f. 3.601,— bruto per maand. Inlichtingen: bij de chef van de afdeling civiele werken, de heer ir. S. Volp. Voor deze funkties gelden: - de gebruikelijke rechtspositieregelingen van de gemeente - inspraak van een personeelsdelegatie bij de selektie - een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Het personeelsbeleid van de gemeente is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Ter bevorde ring van een evenwichtige man-vrouw-verhouding in de organisatie, worden vrouwen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties (onder vermelding van de funktie waarvoor u zich beschikbaar stelt) te richten aan de direkteur van het bedrijf Openbare Werken en Groenvoorziening, Postbus 122, 1970 AC IJmuiden. «Lf "tl Gen. Spoorlaan4 2025 NB Haarlem Telefoon 023-3711 92 Telex: 41783 HANDELMAATSCHAPPIJ 354 NGT GEODESIA 85

(NGT) Geodesia | 1985 | | pagina 40