K rotring tekensysteem: doelmatig, kostenbesparend NC 20 NC 22 de besturingseenheid AD 2020 aanbieding wij verzorgen gaarne een demonstratie, ook bij u op de tekenkamer. neemt u voor nadere informatie kontakt met ons op. BiSSBBIDIBGB 11 OS! O BK) SB KI (OB EH OBBBBBBBSBBK) «.BBBBBBHBIBO T. bij rotring past het ene in het andere, vult het ene het andere aan. dit is dan ook bij rotring NC-tekensystemen het geval, kenmerkend zijn de uitgebreide mogelijk heden van de rotring besturingseenheid. uitbreiden c.q. aanvullen gaat probleem loos en pas als men daaraan behoefte heeft, de uitwisselbaarheid is een essentiële eigenschap van het systeem. de vertrouwde NC-scriber van rotring is nu uitgebreider in zijn funkties. de nieuwe funkties zijn o.a.: schriftverbreding of versmalling, schuinschrift, rasterschrift, spatieverkleining, backspace funktie en konstant geheugen voor de tekstblokken. de eigenschappen van de NC 20 geheugen 4 kb. uitbreidbaar tot 16 kb. 10.000 karakters), 99 adressen voor programmablokken, symbolen zijn zelf te definiëren en zeereenvoudig op te roepen en te herhalen of te verbeteren. enkele funkties: tabulatorstops, backspace, schriftinstelling voor raster, schuinte, hoogteen breedte, verschaling van symbolen in procenten, bereik 150 x 40 mm. alle funkties van de NC 20 en nog veel meer o.a.: geheugen max. uit te breiden tot 48 kb. bereik 190 x 140 mm. variabele regelafstand, sierletters door verschuiving, listing van het programma, onderprogrammeren, d.w.z. het refereren aan geheugenblokken. optie cassette depot voor max. 6 cassettes. is uit te breiden met een taperecorder voor opslag van de programma's en met een interface voor koppeling naar een PC met het PC DOS of MS DOS besturings systeem. bij aanschaf van een NC 22 en interface gratis software pakket t.w.v. f 1200,-. aan te sluiten op computers met PC DOS of MS DOS besturingssysteem. NC-scriber NC-20 NC-22 interface f 7500,- f 12500,- f 17250,- f 2900,-

(NGT) Geodesia | 1985 | | pagina 51