VLIEGENDE CAMERA 1986 een fotokalender, die steeds meer vrienden voor zich wint: Een verzameling interessante en mooie lucht- en satellietfoto's, met 12 kleurige kalenderfoto's een uitvoerige toelichting, aangevuld met geografische en technische formaat 60 x 49 cm2 gegevens. met spiraalbinding De luchtfotokalender van de „Vlie gende Camera" is een decoratieve wandversiering voor woningen, bedrijven, scholen en instellingen. Tevens wordt hij over de gehele wereld gebruikt als demonstratie materiaal in het middelbaar en hoger onderwijs. Door de foto's te verzamelen kan nl. een uniek archief van lucht- en satelliet foto's opgebouwd worden! Uitgevers: Gisela Vólger en Willi Meier IFG Verlag, D-6050 Offenbach De groot-formaat kalenderfoto's zijn zorgvuldig uitgekozen frag menten uit zeldzame kleurige lucht- en satellietopnamen van geografisch, landschappelijk, archeologisch of cultuurhistorisch belangrijke plaatsen en gebieden op de aarde. De foto's zijn (op de achterkant) voorzien van een uitvoerige informatieve beschrij ving, die is gesteld in algemeen begrijpelijke taal. Thema's: - Las Vegas VS - Coastal-Desert Namibië - Virunum, Klagenfurt Oosterijk - Chuquibamba Peru - Sahel Niger - Bogota Colombia -Langedijk/ Nederland - Los Angeles VS - Lop Nor China - Peul-Nederzetting Mali - Ramlat Sab'Atayn Jemen - Wülzburg West-Duitsland d< Aan: Telefoon (069) 832051 IFG-Verlag Telex 4189906 ifgd Odenwaldring 38 Postgiro 364636-605 D-6050 Offenbach Frankfurt/Main (BLZ50010060) Ik/wij bestellen exemplaren van de kalender „Vliegende Camera 1986" voor de prijs van DM 43,- per stuk (exclusief verzendkosten). Postcode woonplaats Datum Handtekening N. B. Als betaling wordt bijgesloten vervallen de bijkomende verzendkosten.

(NGT) Geodesia | 1985 | | pagina 9