Het 13e NGL congres (1985) 13 een ongeluksgetal? Niets van gemerkt, integendeel! Een alternatief programma dat zeer geanimeerd verliep. Een congres met tentoonstelling die als bruisend kunnen worden gekenmerkt. Een feestavond die uitbundig werd gevierd. Elan en enthousiasme, overal zichtbaar. Voordrachten waarin werd teruggeblikt naar wat tot stand is gekomen, maar vooral ook vooruit werd gekeken naar mogelijkheden, zowel op bestuurlijk als technisch gebied. Aanleiding tot levendige discussies. Zelfs leidend tot poëtische uitingen. Primeurs op de tentoonstelling; professionalisering van het trekken van de aandacht van het publiek door standwerkers van nationale allure; eenmalig in ons vakgebied. In het navolgende wordt hiervan door de redactie een impressie gegeven en de voor drachten worden in dit en de komende nummers van uw vakblad gepubliceerd; maar toch u had het zelf moeten meemaken, en velen hebben dit ook gedaan! Nationale standwerkers op de tentoonstelling. Inleidingen 23 oktober De voorzitter opende het congres met een rede (zie p. 430 in dit nummer), waarin hij onder meer op het belang van ons tijdschrift NGT Geodesia wees. Aan het eind van zijn rede kondigde hij zijn aftreden als voorzitter en J. Schoemakers als zijn opvolger aan. De rest van de dag werd gewijd aan „Organisatie en coördinatie van de vastgoedvoorziening door Kadaster 426 en Gemeenten". Rond 900 congresgangers hoorden toe hoe drs. D. F. van der Mei het reilen en zeilen van de RAVI schetste, drs. M. P. W. C. van Veen de grote lijnen aangaf, dr. J. M. Linthorst enige uitgesproken meningen over de verantwoordelijkheden van de Gemeenten op het gebied van de vastgoedinformatie verwoordde en mr. ir. C. J. Remijnse een klantgericht en flexibel Kadas ter aankondigde. De forumdiscussie was levendig! NGT GEODESIA 85

(NGT) Geodesia | 1985 | | pagina 4