«dl GEMEENTE fbf 3 LANDMEETKUNDIG MEDEWERKER(STER) VOOR DE BUITENDIENST ■fofi ggfajjgg De gemeentelijke organisatie wordt gevormd door een zes tal sektoren en een aantal ondersteunende afdelingen. Binnen de sektor Volkshuisvesting en Ruimtelijke Orde ning funktioneert de werkeenheid LANDMETEN. Deze eenheid Is In hoofdzaak belast met: het leveren van basisgegevens ten behoeve van de sektor; de landmeetkundige begeleiding bij voorbereiding en uitvoering van werken; het verwerken van kadastrale en andere gegevens; het bijhouden van registratiesystemen. Bij deze werkeenheid bestaat de vakature van: LANDMEETKUNDIGE (V/M) Funktie-informatie: De funktie omvat: het koördineren van de werkzaamheden van land meten en het instrueren en begeleiden van de mede werkers (momenteel 4); het voorbereiden en uitvoeren van landmeetkundig werk; het leveren van een aandeel in het sektorbeleid; het verder ontwikkelen van de automatisering bij de werkeenheid; de verantwoordelijkheid voor de vervaardiging en de instandhouding van het kaartenbestand van de gemeente; het onderhouden van interne en externe kontakten. Funktie-eisen: Van de kandidaten wordt gevraagd: het Diploma H.T.S.-Landmeetkunde of een gelijk waardige opleiding; kennis van automatisering op het gebied van land meten; ruime ervaring met het uitvoeren van landmeetkun dige werkzaamheden; goede kontaktuele vaardigheden; aantoonbare organisatorische en leidinggevende kwaliteiten. Overige informatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedu re. Afhankelijk van leeftijd en ervaring kan een salaris worden geboden van minimaal F 3.039,- en maximaal F 4.705,- bruto per maand (nlvo 8/9). Nadere inlichtingen over de funktie en de selektieprocedure kunnen desgewenst worden verkregen bij het hoofd van de sektor, de heer P. Meijer, telefoon 04490 - 18688 toestel 333. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad worden gezonden naar het College van Burgemeester en Wethouders, Postbus 18, 6130 AA Sittard. Bij de dienst Gemeentewerken, afdeling Weg- en Waterbouw kan worden ge plaatst een voor 36 uur per week die belast zal worden met o.m. de vol gende werkzaamheden: het verrichten van metingen, water passingen en uitzetwerk; de invoer van meetgegevens en de verwerking tot digitaal bestand; assistentie verlenen aan de binnen dienst en eventuele vervanging van de bureauchef bij diens afwezigheid. Funktie-eisen: MAVO; MTS-landmeten; diploma Informatica en/of ervaring met elektronische afstandmeter kan tot aanbeveling strekken. Afhankelijk van opleiding en ervaring is het salaris bij een 36-urige werkweek: min. f 2.060,60 en max. f 3.098,95 bruto per maand. Een vertegenwoordiging van het perso neel is betrokken bij de selektieproce dure. Nadere inlichtingen omtrent deze funktie kunnen worden ingewonnen bij de heer P. A. van der Vliet, tel. 01180-27751, tst. 28. Sollicitaties binnen 10 dagen na het ver schijnen van deze advertentie inzenden aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. het hoofd van het bureau Personeelszaken en Organisatie, Stadhuisstraat 2, 4331 PK Middelburg. 26 NGT GEODESIA 86

(NGT) Geodesia | 1986 | | pagina 28