Medewerker vastgoed- informatie en kartografie Profielschets: Geboden: Informatie: Sollicitatie: Bi] de afdeling der Geodesie, Vakgroep Planologische en Administratieve Geodesie. Functie-informatie: medewerking bij het onderzoek naar inrichting en bijhouding van geauto matiseerde vastgoed informatiesys temen medewerking aan de ontwikkeling van nieuwe programmatuur en het doen van bewerkingen met program matuur voor verschillende toepas singen in het veld van vastgoedinfor matie en kartografie assistentie aan studenten bij praktica, case-studies en afstudeerwerk v.w.b. programmeertechnische aspecten en het gebruik van hardware verzamelen van gegevens (landmeet kundig, kartografisch) m.b.t. onder zoeksprojecten oprichten en onderhouden van programmabibliotheken en gegevensbestanden. HTS-landmeetkunde of informatica. Speciale belangstelling voor landmeet kunde, vastgoedsystemen, ruimtelijke gegevensstructurering en kartografie en bereidheid zich hierin verder te bekwamen. Kennis van een hogere programmeertaal. Goede didactische en contactuele eigenschappen. Enige ervaring op het gebied van technisch/wetenschappelijk programmeerwerk strekt tot aanbeve ling. Een salariëring volgens rijksregeling, afhankelijk van opleiding en ervaring (voorlopig maximaal te bereiken salaris f 4.098,- bruto per maand). Directe opneming in pensioenfonds. Procedure: De Technische Hogeschool Delft wil graag meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral zij uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. De TH-wervings- en selectiecode is van toepassing. Inlichtingen bij Prof.dr.ir. M.J.M. Bogaerts, telefoon 015-782553. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Dienst Personeel en Organisatie, Julianalaan 134, 2628 BL Delft, onder vermelding van vacature nummer GE 8501/0998 in de rechterbo venhoek van de brief binnen veertien dagen. De Technische Hogeschool Delft verzorgt universitair onderwijs in 14 verschillende studierichtingen, verdeeld over 14 (onder/tussenjafdelingen. Er studeren ca. 12.000 studenten en er werken bijna 5.000 mensen. Ruim 100 vakgroepen geven onderwijs en verrichten weten schappelijk onderzoek. Daarnaast is er een aantal centrale diensten, zoals: de Centrale Bibliotheek, de Onderwijskundige Dienst, het Reken centrum, de Centrale Werkplaats, de Centrale Elektronische Dienst en het Bureau van de Hogeschool. TH Delft Technische Hogeschool Delft 106 NGT GEODESIA I

(NGT) Geodesia | 1986 | | pagina 32