Welke landmeetkundig tekenaar gaat de kaarten van NS tekenen? geomatic b.v. maatgevend in landmeetkunde en leidingenregistratie •-"ssgar-; ingenieurs- en adviesbureau Waar gaat u werken Wie wij zoeken en wat wij bieden Informeren en solliciteren Zonder mensen rijden treinen niet. 4T f" ■dm De Dienst van Infra- struktuur is belast met het ontwerpen, realiseren en instand houden van elektrotechnische instal laties en bouwkundige en civieltech nische werken. De sektor Geodesie, Reprografie en Technische Dokumentatie ondersteunt deze processen door het uitvoeren van alle daarvoor benodigde landmeet kundige en kartografische werken, alsmede het kadastraal beheer van onroerend NS-bezit. In één van de hoofdkantoren te Utrecht komt u terecht in een hechte jonge groep van tien mensen, die u onder leiding van de chef vertrouwd gaan maken met de speci fieke spoortechnische kant van het kaarttekenen. U produceert de topografische beheerskaan 11000 van NS, tekent lengte- en dwars profielen en maakt speciale kaarten voor de uitvoering van infrastruk- turele werken op verschillende schalen. Het resultaat van uw werk wordt door vele diensten en afdelingen binnen NS gebruikt. Wij zoeken ervaren mensen op MTS- of NLF-nivo tussen de 21 en 30 jaar, liefst met enige fotogram- metrische kennis. Kadastrale ervaring is een pré. Daarvoor bieden wij een salaris dat afhankelijk is van leeftijd en ervaring en maximaal f 3.450,- bruto per maand bedraagt. Afhan kelijk van de beschikbare plaatsen, uw inzet en kapaciteiten zijn er doorgroeimogelijkheden. Tot de selektieprocedure behoort een psychologisch, medisch en antece dentenonderzoek. NS is bereid meer vrouwen aan te nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Uw sollicitatie kunt u, onder vermelding van vakaturenummer 0054, sturen aan N.V. Nederlandse Spoorwegen, Dienst van Infrastruk- tuur, t.a.v. de heer H.H. Zijlstra, Postbus 2025, 3500 HA Utrecht. Als u liever wat meer informatie wilt kunt u kontakt opnemen met de heer J.A. Luitwieler, telefoon 030-354408 of met de heer C.J.M. van Gorp, telefoon 030-354406. Zij zullen u met plezier de gevraagde informatie verstrekken. A Wij verrichten sinds jaren betrouwbaar en effi ciënt de meest uiteenlopende werkzaamheden t.b.v. de Nederlandse overheid, nuts- en in dustriële bedrijven en partikuliere instellingen. Gezien de nauwkeuriger eisen en efficiëntere aanpak voor wat betreft landmeetkundige en lei dingenregistratie werkzaamheden, verrichten wij naast de manuale verwerking, deze werk zaamheden met zeer moderne instrumenten ge koppeld aan een CAD/CAM computer gestuurd tekensysteem, kompleet met een nauwkeurige plotter en digitaliseertafel. Ook civieltechnische werkzaamheden zoals het detekteren van kabels en niet stalen leidingen behoort tot ons service pakket. gebouw spuistaete achterom 83-85, 3311 kb dordrecht postbus 80, 3300 ab dordrecht telefoon 078- 14 75 22*, telex 62437 geoma W£ -S - -,n£* i NGT GEODESIA 86 109 geomatic b.v.

(NGT) Geodesia | 1986 | | pagina 35