lid van het directieteam (.,ml luchtkartering PÜ Rijkswaterstaat - Meetkundige Dienst De Meetkundige Dienst (MD) is een technisch-wetenschappelijke directie van de Rijkswaterstaat. De MD ondersteunt de Rijkswaterstaat op geodetische en aanverwante gebieden door: - advisering - op toepassing gericht speur- en ontwikkelingswerk - het uitvoeren van specialistische metingen en karteringen. Als gevolg van de brede taakstelling van de Rijkswaterstaat is de MD actief op vrijwel alle vakgebieden binnen de geodesie en op tal van aangrenzende sectoren: landmeetkunde, mariene geodesie, satellietplaatsbepaling, fotogrammetrie, topografische en thematische kartografie, geo-informatiesystemen en remote sensing. Het beleid is gericht op: - verbreding en verdieping van de op toepassing gerichte technisch- wetenschappelijke know-how - implementatie van nieuwe methoden en technieken - verdergaande automatisering. Bij de MD komt op korte termijn de functie vrij van tevens hoofd van de hoofdafdeling Functie-informatie: De leiding van de Meetkundige Dienst berust bij het directieteam. Als lid van het directieteam wordt mee gewerkt aan de voorbereiding en uitvoering van het beleid de gehele dienst betreffende. De hoofdafdeling luchtkartering verricht kartografi- sche (klein- en grootschalig), fotogrammetrische, reprografische en fotointerpretatie werkzaamheden ter vervaardiging van produkten t.b.v. RWS -diensten en -in geringe mate- t.b.v. derden. Een stafgroep fotogrammetrie en kartering verricht veelal in multidisciplinair verband speur- en ont wikkelingswerk, adviseert en geeft ondersteuning bij de uitvoering van de taakvelden. Tevens wordt binnen de Hoofdafdeling technisch wetenschappelijk onderzoek verricht naar de operatio nele toepassingen van remote sensing technieken in R i j ks wate rstaatsve r ba n d Totaal zijn 200 mensen bij de hoofdafdeling Luchtkar tering werkzaam. De functie vergt naast inventief technische bekwaam heid, een productiegericht en financieel inzicht en een mensgerichte instelling. De MD zoekt voor deze functie iemand met de volgen de eigenschappen: - creativiteit, dynamiek en flexibiliteit - samenwerkingsgerichte instelling. Functie-eisen: - geodetisch ingenieur of ruime werkervaring in de geodetische sector - ruime leidinggevende en managemènt ervaring - ervaring met veranderingsprocessen - onderzoekservaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: Delft. Salaris: min. f 6.182 en max. f 8.054,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Tel. inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van dienst ir. R. Vellema, of door de personeelsfunctionaris de heer F.K. Boelema, beiden telefonisch bereikbaar onder nr. (015) 569200. Bovengenoemd (bruto) salaris is in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 7,5% vakantie-uitkering. Sollicitaties, voorzien van uitgebreid Curriculum Vitae, onder vermelding van het vacature nummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, inzenden voor 7mei1986en richten aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollici tatiebrief wordt u door de Dienst toegezonden. NGT GEODESIA 86 145

(NGT) Geodesia | 1986 | | pagina 27