Landmeet kundig medewerker technische medewerker (m/v) Bij de Dienst Stadsontwikkeling en Openbare Werken, hoofdafdeling Stadsontwikkeling, afdeling Landmeten en Kadaster, kan worden geplaatst een m/v gemeente gjianstad f Op de afdeling Civiel-Techniek bij Openbare Werken is plaats voor een: Functie-informatie: - verrichten van alle landmeetkundige werk zaamheden zowel binnen als buiten. - meewerken aan de tot stand-koming en bij houding van een digitale G.B.K.N. - meewerken aan de tot stand-koming van geautomatiseerde beheerssystemen met als basis de vastgoedregistratie. - verrichten van andere op de afdeling voor komende werkzaamheden. Functie-eisen: - een landmeetkundige opleiding op H.B.O. niveau. - ervaring met de toepassing van de G.B.K.N. - ervaring met automatisering van landmeet kundige werkzaamheden. - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. - goede kontaktuele eigenschappen. Salaris: - afhankelijk van opleiding en ervaring wordt een salaris geboden van maximaal f. 4.705,- bruto per maand (niveau 9). - bij gebleken geschiktheid behoort te zijner tijd een salaris van maximaal f. 5.221 ,-- (niveau 10) tot de mogelijkheden. Overige informatie: Alle gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Openbare Werken verricht de werkzaam heden voor de gemeente Langedijk en de gemeente Sint-Pancras. Beide gemeenten tellen 20.000 inwoners verdeeld over 6 dorpskernen. De afdeling Civiel-Techniek is o.a. belast met de voorbereiding en begeleiding van nieuwe werken en met het beheer van wegen, riole ring en plantsoenen. De landmeetkundige werkzaamheden zullen nog verder ontwikkeld moeten worden binnen deze afdeling. Inlichtingen kunnen desgewenst worden ver strekt door de chef van de afdeling Civiel- Techniek, de heer O. Been, telefoonnummer 02260-6644, toestel 210. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan het College van Burgemeester en wethouders van Langedijk. Dorpsstraat 575 1723 HB Noord-Scharwoude De aan te stellen medewerktst)er werkt onder leiding van de chef buitendienst en zal werkzaam zijn in zowel de buitendienst als de binnendienst. Werkzaamheden: - De landmeetkundig medewerk(st)er zal een land meter assisteren bij alle voorkomende werkzaam heden in de buitendienst. In voorkomende gevallen zal hij/zij met een zekere mate van zelfstandigheid meetwerkzaamheden uitvoeren, zoals het verrichten van waterpassingen en opname-werkzaamheden. - Afhankelijk van het werkaanbod in de buitendienst, zal deze medewerktstjer ook worden belast met landmeetkundig tekenwerk en met het inschrijven van vlaktewaterpassingen. Functievereisten: Vereist is een opleiding op MTS-niveau, richting Landmeten of gelijkwaardig: bijvoorbeeld Landmeet kundig PBNA. Ervaring met gelijksoortige werkzaam heden strekt tot aanbeveling. Aanstelling/salaris: Aanstelling zal geschieden in schaal 6 (Technicus II), salarisgrenzen van f2.336,- tot f3.271,- bruto per maand. Bij goed functioneren is bevordering mogelijk (maximum salaris f3.601,- bruto per maand). (Schoolverlaters zullen worden aangesteld in schaal 5, salarisgrenzen van f2.175,- tot f2.960,- bruto per maand). Informatie: Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer J. Versteeg, chef afdeling Landmeten en Kadaster, telefoon 075-512911, toestel 422. Belangstellenden wordt verzocht binnen 14 dagen een sollicitatiebrief te richten aan het College van burgemeester en wethouders van Zaanstad, postbus 1400,1500 AK Zaandam, onder vermelding van de funktie. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrouwen genieten voor rang in die functies waarin zij duidelijk zijn ondervertegenwoordigd. Indien zij aan de gestelde eisen voldoen, worden zij uitdrukkelijk verzocht te 3 solliciteren. 148 NGT GEODESIA 86

(NGT) Geodesia | 1986 | | pagina 30