Gemeente Tilburg geodetisch ingenieur (m/v) 1$ De dienst Publieke Werken verricht activiteiten op het terrein van openbare werken, ruimtelijke ordening, stadsvernieuwing en volkshuisvesting. Binnen de afdeling Grondzaken en Landmeten, die een organisatorisch onderdeel van deze dienst vormt, bestaat op korte termijn behoefte aan een Algemene informatie: Het door de dienst benodigde kaartmateriaal, ondermeer ten behoeve van R.O. plannen, stadsver nieuwingsactiviteiten, civieltechnische werken, het Grondbedrijf en in verband met maatvoering bij uit te voeren werken en grondtransacties, wordt thans vervaardigd door de afdeling Grondzaken en Landmeten. Hiervoor worden 18 medewerkers van buiten- en binnendienst ingeschakeld. Ten behoeve van deze kaartvervaardiging in de toekomst, alsook de opbouw van verschillende beheerssystemen (openbaargroen, wegen, verkeersvoorzieningen etc.) zal een digitaal topografisch bestand worden opgebouwd van het gehele grondgebied van Tilburg. Het basismateriaal voor dit bestand, dat middels een interactief systeem gemuteerd zal gaan worden, zal deels bestaan uit de aanwezige grootschalige kaarten. Een fotogrammatische opname zal een belangrijk deel van de basisinformatie leveren. Parallel aan de start van deze voor de gemeente Tilburg nieuwe ontwikkeling dient, in verband met gebruikmaking van de VUT-regeling door de huidige functionaris, voorzien te worden in de vacature "chef bureau Landmeten". Functie-inhoud: De taken, waarmee de aan te trekken functionaris, die rechtstreeks onder het hoofd van de afdeling Grondzaken en Landmeten zal ressorteren, zich belast zal zien, zijn de volgende: - het verrichten van onderzoek in het kader van het project "digitaal basisbestand topografie", naar optimale gebruiks mogelijkheden (in- en extern de dienst P.W.), alsmede naar de toepasbare hardware en software. Een en ander zal in nauw overleg met de Stuurgroep Automatisering binnen Publieke Werken plaatsvinden; - het analyseren van consequenties van invoering en gebruik van bepaalde mogelijkheden in organisatorische, financiële en personele zin in samenspraak met de op dit vlak reeds werkzame disciplines; - het verzorgen van de complete tussentijdse en eindrapportages tijdens de loop van het project, daar waar gewenst met raadplegen van in- en externe (potentiële) gebruikers; - het voorzien in tijdelijke oplossingen inzake bestandsinformatie en kaartmateriaal voor de beheerders van vastgoed. Deze oplossingen dienen gericht te zijn op een, mogelijk eerst na enige jaren, te bereiken totaalopzet; - de dagelijkse leiding van het bureau Landmeten (binnen- en buitendienst), 18 medewerkers. Functie-eisen: - bij voorkeur een voltooide studie geodetisch ingenieur (T.H. Delft); - aanwezigheid van kennis en ervaring met betrekking tot de toepassing van interactieve grafiscne systemen; - beschikken over de voor een functie als de projectleider adequate contactuele vaardigheden; - enige leidinggevende ervaring. Ook candidaten met een op het omschreven werkterrein gerichte H.B.O. opleiding en gedegen ervaring worden verzocht te solliciteren. Arbeidstijd: In beginsel wordt uitgegaan van een arbeidstijd van 36 uur. Een dienstverband van 38 uur is echter mogelijk. Salaris: Bij 38 uur bedraagt het salaris minimaal 5.708,- en maximaal f 6.854,- bruto per maand, exclusief de inhouding 1986 (schaal 12). I.Z.A. ziektekostenverzekering. Vacantietoelage 7,5%. Er is beperkte mogelijkheid tot kinderopvang. Procedure: Bij gelijkwaardigheid wordt de voorkeur gegeven aan candidaten uit categorieën die op de arbeidsmarkt een achterstand hebben. Inlichtingen betreffende de functie-inhoud kunt u verkrijgen bij het hoofd van de afdeling Grondzaken en Landmeten, ir. J. Dubbeld, telefoon 013-434050. Sollicitaties, met vermelding van 86.G.401 binnen één week te zenden aan de afdeling Personeelszaken van de dienst Publieke Werken, Postbus 717, 5000 AS Tilburg. NGT GEODESIA I 183

(NGT) Geodesia | 1986 | | pagina 25