Dit jaar is het twintig jaar geleden dat we startten met ons bureau voor landmeetkun de. Met meetband, theodoliet en waterpas instrument. We leverden maatwerk. We groeiden met onze tijd mee. Maatwerk leveren we nog steeds. Maar nu met geavanceerde apparatuur, een grotere groep vakmensen en een flinke dosis ervaring rijker. Dat kunt u zelf komen bekijken, Want ter gelegenheid van ons twintigjarig bestaan houden we twee open dagen. Op 29 mei van 14.00 tot 19.00 uur en op 30 mei van 10.00 tot 19.00 uur. U bent van harte welkom. Wat wij tijdens die open dagen in beeld brengen: een expositie van een interessante collectie landmeetkundige apparatuur uit vervlogen jaren. Maar de tijd heeft niet stilgestaan. Daarom laten wij u ook het instrumentarium zien, waarmee Geo Meetdienst tegenwoor dig werkt. U kunt tijdens de open dagen (nader) kennismaken met een nauwgezet, volledig geautomatiseerd bedrijf, dat op alle terreinen inzetbaar is. Op grote projek- ten, maar ook voor dagjeswerk. Een bedrijf dat alle denkbare landmeetkundige werk zaamheden voor u verzorgt, Zoals land meten, waterpassen, rekenen en kaarteren, leidingenregistratie, uitzetten, peilen, profielmeten en grondboren. Een bedrijf bovendien, dat zijn kennis en ervaring op succesvolle wijze weet over te brengen op derden. Ook als dat gaat om automatisering in de landmeetkunde. Kom maar kijken. Op 29 en 30 mei. Geo Meetdienst Bureau voor landmeetkunde Rikkert Jacobsstraat 14 Postbus 15 3750 GA Spakenburg telefoon: 03499 - 84284 GE0-MEETDIÉHsT Geo Meetdienst. iU 20 jaar maatwerk. Kom maar kijken!

(NGT) Geodesia | 1986 | | pagina 2