Systeembeheerder leidingregistratie m/v Nederland bezit veel aardgas. Onder Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Noord- en Zuid-Holland. Ook onder de Noordzee. Gasunie koopt dat aardgas van diverse winningsmaatschappijen. Gasunie verkoopt het aan binnenlandse afnemers en aan enkele Westeuropese landen. En ze transporteert het via een ondergronds leidingsysteem van bijna elfduizend kilometer lengte. Meer dan twaalfhonderd bovengrondse installaties houden de aardgasstromen op gang. Kortom, de gasvoorziening is in elk jaargetijde gewaarborgd. Gasunie bevordert tevens het doelmatig gebruik van aardgas. In goed uitgeruste laboratoria wordt naar wegen gezocht om apparatuur en processen te verbeteren. Al met al dagelijks werk voor zo'n achttienhonderd mensen in technische, commerciële en administratieve sectoren. Zij dragen te zamen het motto: 'Ons aardgas is in goede handen bij de Gasunie'. Het bedrijfsonderdeel Het beheer en het onderhoud van leidingsystemen valt onder de verantwoordelijk heid van de afdeling Technische Bedrijfsvoering Leidingen en Stations. Drie regionale tekenkamers zorgen voor de nodige kaarten en tekeningen. Eind 1986 beschikken zij over een Intergraph CAD-systeem voor geautomatiseerde kaart vervaardiging en leiding registratie. De functie Voor de tekenkamer in Rijswijk (ZH) wordt een systeembeheerder gezocht. Hij beheert de hard- en soft ware. Hij begeleidt systeem operators bij het bedienen van plotters, printers en werkstations. Hij zorgt voor het installeren en vervangen van software-releases. En hij geeft instrukties aan gebruikers over nieuwe toepassingen. De kwaliteiten Een opleiding op HTS- niveau. Ervaring in de auto matisering en belangstelling voor landmeetkunde/ cartografie. Engels kunnen spreken en schrijven. Bereid zijn om kursussen te volgen. Goed kunnen werken in teamverband. Leeftijd 25 tot 35 jaar. Het salaris Gasunie doet in een verder stadium van de sollicitatie een salarisvoorstel. Tot de overige arbeidsvoorwaar den behoren onder meer een dertiende maand, een goed pensioenfonds, een spaarregeling en studiefaci liteiten, alle geheel passend bij het karakter van onze onderneming. De sollicitatie Wanneer u belangstelling hebt voor deze functie, zend dan uw schriftelijke reactie naar N.V. Nederlandse Gasunie, Afdeling Personeelsbeheer, Postbus 19, 9700 MA Groningen. Vermeld daarbij op brief en envelop vacaturenummer 59. Goed werk. Gasunie. NGT GEODESIA 86 195

(NGT) Geodesia | 1986 | | pagina 37