y^OÜGIo^] commercieel medewerker jong geodetisch ingenieur (TH) als kWc afdeling: fotogrammetrie en kartografie. Eurosense bv is een jong, dynamisch bedrijf dat opdrachten uitvoert op het gebied van de fotogrammetrie en teledetektie (luchtopnametechnieken). Wij vormen een onderdeel van een internationale groep bedrijven, waartussen intensief wordt samengewerkt. In eigen beheer wordt gebruik gemaakt van vliegtuigen en geavanceerde appara tuur; ook consultancy behoort tot het dienstenpakket. Met de beschikbare tech nieken bekleedt Eurosense een unieke positie in Europa. In het kader van permanente uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij op korte termijn een U zult contacten onderhouden met de opdrachtgevers (overheid en bedrijfsleven) en de productieafdelingen. Na een intensieve opleiding in de technische aspecten van onze dienstverlening zult u verantwoordelijkheid dragen voor marketing en sales. U zult dus op acquisitie gaan, planning op korte termijn opstellen, onderhande lingen voeren, offertes maken en contracten afsluiten. Uiteraard kunt u hierbij rekenen op de steun van onze specialisten. De kandidaat waaraan wij denken beschikt over een gedegen commerciële aanpak en een goed improvisatievermogen, heeft een uitstekende verbale presentatie, beschikt over grote onderhandelingscapaciteiten en heeft een goede kennis van de moderne talen. Zelfstandig en plichtsbewust kunnen werken, alsmede zin voor initiatief, zijn essen tiële vereisten. Ervaring is niet noodzakelijk, daar een grondige opleiding voorzien is. Voor deze boeiende funktie bieden wij een aantrekkelijk salaris, een goede werk sfeer en reële carrièremogelijkheden. Bij de selectieprocedure wordt een personeelsadviesbureau ingeschakeld. Bent u een jonge, dynamische en ambitieuze ingenieur, stuur dan uw c.v. met recente pasfoto en opgave van telefoonnummer naar ons adres. EUROSENSE bv. Mathenessestraat 43 4834 EA BREDA. NGT GEODESIA 86

(NGT) Geodesia | 1986 | | pagina 33