de rijksoverheid vraagt medewerkers medewerkers (m/v) projectleider (v/m) ff® De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. (v/m) Ministerie van Verkeer en Waterstaat Meetkundige Dienst, hoofdafdeling Luchtkartering De Meetkundige Dienst (MD) is een technisch- wetenschappelijke directie van de Rijks waterstaat. De MD ondersteunt de Rijks waterstaat op geodetische en aanverwante gebieden door: advisering; op toepassing gericht speur- en ontwikkelingswerk; het uit voeren van specialistische metingen en kar teringen. Als gevolg van de brede taakstelling van de Rijkswaterstaat is de MD actief op vrijwel alle vakgebieden binnen de geodesie en op tal van aangrenzende sectoren: landmeetkunde, mariene geodesie, satellietplaatsbepaling, foto- grammetrie, topografische en thematische kartografie, geoinformatiesystemen en remote sensing. Het beleid is gericht op: verbreding en verdieping van de op toepassing gerichte technisch-wetenschappelijke know-how; implementatie van nieuwe methoden en technieken; verdergaande automatisering. Gevraagd worden: fotogrammetrie/kartografie vac.nr. 6-5464/0998 Functie-informatie: men zal aanvankelijk worden belast met het verrichten van alle voor komende fotogrammetrische werkzaamheden, waaronder de vervaardiging van kaarten. Over plaatsing naar andere hoofdafdeling(en) zal na enige jaren (+5) plaats kunnen vinden om aldaar ervaring op te doen in de in de aanhef genoemde sectoren, met als doel een brede inzetbaarheid mogelijk te maken. Vereist: diploma MTS-landmeetkunde of gelijkwaardig; goede contactuele eigenschap pen; goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid; bereidheid om een fotogram metrische opleiding (gedeeltelijk in diensttijd) te volgen; flexibele instelling. Salaris: min. f 2336.- en max. f 3601.- per maand. Een onderzoek m.b.t. stereoscopisch meet- vermogen behoort tot de selectieprocedure. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer A.C. Boogaard, onder nr. (015) 569200. rekenkamer vac.nr. 6-5465/0998 Functie-informatie: als teamleider mee werken in geodetisch-rekentechnische projecten in de adviserende en/of uitvoerende sfeer; rekentechnisch begeleiden van een groep rekenaars; opstellen van probleemspecificaties voor de automatische verwerking van gegevens afkomstig uit metingen en berekeningen; in teamverband meewerken aan onderzoeks opdrachten. Vereist: HTS-landmeetkunde of gelijkwaardig; kennis van moderne waarnemingsrekening. Salaris: min. f 3039.- en max. f 4705.- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer B. de Jong, onder nr. (015) 569200. Voor beide functies geldt: Standplaats: Delft. Ruime carrièremogelijkheden zijn aanwezig. I.v.m. de geografische gespreidheid van de Meetkundige Dienst is derhalve een toekomstige standplaatswijziging niet uitgesloten. Jongeren tot 25 jaar kunnen bovenstaande functie tot max. 32 uur per week vervullen, tenzij zij reeds voor meer uren werkzaam zijn bij een overheidswerkgever. Bij het bereiken van de 25-jarige leeftijd of 5 jaar na indiensttreding, zal bezien worden of de mogelijkheid bestaat het aantal uren uit te breiden tot de dan geldende volle werktijd. Bovengenoemde (bruto) salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7,5% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, inzenden voor 29 juni 1986 en richten aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door de Dienst toegezonden. 228 NGT GEODESIA 86

(NGT) Geodesia | 1986 | | pagina 34