De Kodagraph generatie: een aardig stukje vuurwerk r Veie tekenkamers en repro-afdelingen in Nederland hebben inmiddels met de reprografische films en papiersoorten van Kodak kennis gemaakt. Kodak reprografische produkten zijn er voor diverse werkzaamheden. Het programma bestaat uit heldere, gematteerde en wash-off films en meerdere papier soorten. De gematteerde en wash-off films beschikken over een zeer goed betekenbaar oppervlak. Alle materialen hebben een goed kontrast en een mooie witheid. in 't bijzonder willen wij u wijzen op de Kodagraph PS 4 fiim: ideaal voor het overlay tekenen en met een gunstig prijsniveau. Wie met Kodagraph werkt, zorgt natuurlijk ook voor de beste apparatuur. Daarom introduceert Kodak z'n nieuwe Kodamatic 125 ontwikkelmachine: het laatste woord in kwalitatief, economisch en prak- tisch ontwikkelen. Met een doorvoerbreedte van maar liefst 125 cm en een zeer hoge produktiesnelheid: van invoer tot uitvoer in welgeteld 2 minuten! De Koda matic 125 heeft een exclusief vu/systeem en bespaart op wateren energie... over vuurwerk gesproken! Kodak Nederland B.V. Postbus 1000 jfeW 3970BA Driebergen-Rijsenburg Tel.: 03405 -99210 Wij hebben belangstelling voor de Kodagraph produkten en de Kodamatic 125 ontwikkelmachine. Stuurt u ons s. v.p. alle informatie over dit programma van Kodak. Naam Functie Bedrijfsnaam A dres Postcode en plaats Telefoon Bon invullen en ongefrankeerd opsturen naar: Kodak Nederland B.V., Antwoordnummer 1000, 3970 VB Driebergen-Rijsenburg.

(NGT) Geodesia | 1986 | | pagina 35