Operator leidingregistratie m/v Nederland bezit veel aardgas. Onder Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Noord- en Zuid-Holland. Ook onder de Noordzee. Gasunie koopt dat aardgas van diverse winningsmaatschappijen. Gasunie verkoopt het aan binnenlandse afnemers en aan enkele Westeuropese landen. En ze transporteert het via een ondergronds leidingsysteem van bijna elfduizend kilometer lengte. Meer dan twaalfhonderd bovengrondse installaties houden de aardgasstromen op gang. Kortom, de gasvoorziening is in elk jaargetijde gewaarborgd. Gasunie bevordert tevens het doelmatig gebruik van aardgas. In goed uitgeruste laboratoria wordt naar wegen gezocht om apparatuur en processen te verbeteren. Al met al dagelijks werk voor zo'n achttienhonderd mensen in technische, commerciële en administratieve sectoren. Zij dragen te zamen het motto: 'Ons aardgas is in goede handen bij de Gasunie'. Het bedrijfsonderdeel De afdeling Technische Bedrijfsvoering Leidingen en Stations is verantwoordelijk voor het beheer en het onderhoud van leidingsyste men. Drie regionale tekenkamers zorgen voor de nodige kaar ten en tekeningen. Eind 1986 beschikken zij over een Intergraph CAD-systeem voor geautomatiseerde kaartvervaardiging en leidingregistratie. De functie Voor de tekenkamer in Rijswijk (ZH) wordt een operator gezocht. Hij zorgt voor het invoeren, muteren en opslaan van technische en geografische gegevens. Digitale kaarten van inge nieursbureaus worden door hem gekontroleerd en indien nodig gemuteerd. Voor deze werkzaamheden heeft hij de beschikking over een grafisch interactief werkstation/plotter. Daar naast zal hij voorlopig ook handmatig tekeningen ver vaardigen. De kwaliteiten Een opleiding op middel baar niveau. Ervaring in de automatise ring, en met landmeetkunde of leidingregistratie. Goed werk. Gasunie. Goed kunnen werken in teamverband. Bereid zijn om kursussen te volgen. Basiskennis van de Engelse taal. Bereid zijn tot eventuele overplaatsing naar een van de andere Gasunie vestigingen in het land. Het salaris Gasunie doet in een verder stadium van de sollicitatie een salarisvoorstel. Tot de overige arbeidsvoorwaarden behoren onder meer een dertiende maand, een goed pensioenfonds, een spaar regeling en studiefaciliteiten, alle geheel passend bij het karakter van onze onder neming. De sollicitatie Wanneer u belangstelling hebt voor deze functie, zend dan uw schriftelijke reactie naar N.V. Nederlandse Gasunie, Afdeling Personeelsbeheer, Postbus 19, 9700 MA Groningen. Vermeld daarbij op brief en envelop vacaturenummer 158. 328 NGT GEODESIA 86

(NGT) Geodesia | 1986 | | pagina 54