Hoofd Afdeling Meetdienst (m/v) PROVINCIE GELDERLAND De nieuwe dienst Milieu en Water bestaat uit 6 afdelingen, waaronder de afdeling Meetdienst. Deze afdeling verzorgt meet-, teken-, rekenwerk en vastgoed-informatie voor verschillende diensten binnen het provinciale apparaat. Bij de afdeling Meetdienst is door vervroegd uittreden van de huidige functionaris de functie vacant van De afdeling. (58 medewerkers) heeft vier onderafdelingen, te weten de onderafdelingen Rekenwerk, Tekenwerk, Meetwerk en Vastgoed-informatie. De voornaamste taken zijn: het - in overleg met de onderafdelingschefs - leiding geven aan de afdeling; het vertegenwoordigen van de afdeling in en buiten de dienst; het behartigen van de personele, organisatorische en economische kanten van de afdelingstaak; het aanpassen van de afdeling bij externe en interne veranderings processen; het richting en ontwikkeling geven aan de taakgebieden van de afdeling. Vereist: een opleiding bij voorkeur op HBO-niveau, (bij voorkeur op geodetisch terrein), gegadigden met een academische opleiding kunnen eveneens solliciteren; zeer ruime ervaring op het specifieke werkterrein van de afdeling; leidinggevende kwaliteiten; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Aan deze functie is een maximum salaris verbonden van f 6.854,— bruto per maand. Bij gebleken geschiktheid en beantwoording aan daartoe gestelde criteria behoort salariëring tot maximaal f 7.448,— bruto per maand tot de mogelijkheden. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de directeur van voornoemde dienst, de heer ir. M. Tiessens, telefoon 085 - 59 20 58. Het provinciale beleid is erop gericht het aantal vrouwelijke medewerkers in provinciale dienst te vergroten. De Provincie Gelderland kent een arbeidstijd van max. 38 uur per week. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan het College van Gedeputeerde Staten van Gelderland, t.a.v. de directeur dienst Personeelszaken, Postbus 9090, 6800 GX Arnhem, onder vermelding van vacature nummer MH/WB/M 80 in de linker bovenhoek van de enveloppe. NGT GEODESIA 86

(NGT) Geodesia | 1986 | | pagina 30